Kube & Kubenz Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Kube & Kubenz Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kube & Kubenz Polska Sp. z o.o.

OLaOLa

Co do mycia witryn to najlepiej zgłosić sprawę do PIP . Inspekcja Pracy lubi takie sprawy , wystarczy jeden telefon . W innej firmie tez z braku kasy , personel mył szyby . Poszła informacja i PIP wywalił taką karę, że hej :-) Skończyły się głupie pomysły. Pozdrawiam TYCH co już u nich nie pracują, a Ci co się wahają , niech jak najszybciej rezygnują !!

Mona

Witajcie, widzę, że firma prowadzi sporo rekrutacji. Podzielcie się opinią jak wygląda praca kierownika i jakie zarobki na Śląsku?

pracownik

Moja praca w salonie Kubenz była bardzo dobra do momentu pojawienia się w firmie P.Ż..... Jest to osoba która robi zamieszanie w zespołach i uwielbia poniżać. Myślę że owa pani nic nie wnosi do firmy więc robi cokolwiek żeby było widać że niby coś robi. Jeżeli naprawdę zależy Panu H i Panu O zależy na firmie i wybiciu się na rynku powinni przyjrzeć na oczy . W firmie jest ogólne zakłamanie i nawet Pani Ż i Pani M już się gubią same w wersjach

admin

Jakie twoim zdaniem trzeba mieć predyspozycje aby pracować w firmie Kube & Kubenz Polska Sp. z o.o.? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Kube & Kubenz Polska Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kube & Kubenz Polska Sp. z o.o.