Banex International Transport

Opinie o Banex International Transport

pawelek

Czy w tej firmie przyjmują do pracy bez doświadczenia na dużym??? Jeździłem tylko busami :( a teraz zrobiłem prawko C+E i chciałbym dostać szansę na pracę w porządnej firmie.

Kier

Przychyle się do dobrych opinii. Jest ok. Trasy poukładane, stałe. Zarobki ok. Sprzęt bardzo dobry. Pozdrowienia,

Marek

Ja tez polecam BANEX, w transporcie do Grecji lepszej firmy niz BANEX nie ma, najnowszy tabor w super konsycji i ulozona praca. Zawsze dobry kontakt. Oby wiecej bylo takich firm...

Radoslaw

Polecam BANEX, pracujemy od lat. Grecja, Ellada - piękna i trudna !

Rob

POLECAM BANEX - Pracowałem w BANEX Transport przez dłuższy czas, jazda poukładana z Polski do Grecji i Grecji do Polski - robota jak trzeba. Nie bylo przestoi co ważne znają się na tej pracy od lat. Odszedłem ze względu na problemy ze zdrowiem w dobrej atmosferze. Może kiedyś wrócę na Grecję i BANEX, na razie tylko Polska mi zostaje. Polecam ich

Zostaw opinię o Banex International Transport - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banex International Transport