Opinie o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j. w Poraj

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j. w Poraj

Ktos

Masz układ z nową panią spedytor to robota poukładana.

Z rok temu widziałem, że kierowca mógł chyba zarabiać nawet do 9 tys a przynajmniej ktoś taki przykład tu podawał. W tym bieżącym na spokojnie na C+E przekracza się dyszkę? Powiecie gdzie dodajecie aktualne oferty? mam tylko takie sprzed lat

Ktos Nowy wpis

Masz układ z nową panią spedytor to robota poukładana.

Pracownik Nowy wpis

Nie wiem skąd te głupoty wypisujecie. Szefy nic nie zgarniają, wszystko jest wypłacane. A skoro piszą tu jełopy które nie potrafią dodawać i liczyć to niech wrócą do przedszkola. Firma wyranoa sobie dobra renome ale oczywiscie poloczkom ciagle zle - 7000-9000 tys tez jest mało. pauzy tyg w domu, co impreaz czy dentysta czy bol (usunięte przez administratora) szefy kombinuja jak ustawic robote zeby kierowca mogl ogarnac sowje rzeczy. Wiekszosc tych cybmalow co tu pisze w zyciu tam nie byla i (usunięte przez administratora) widziala. Idzcie, szukajcie. Nie jeden fikal i jeczal a potem wracal do ant-dara bo jednak nie jest tak kolorowo jak dookola obiecywali

Natalia Nowy wpis

A te osoby przypadkiem nie narzekały na to, że warunki, na które udało się ugadać nie wypaliły w praktyce? Mam na myśli te przytaczane kwoty chociażby. A co z takim jednym Panem, który podobno miał dostać robotę a ostatecznie jej nie otrzymał? Często tak się zdarzało? Z jakich przyczyn?

Szef (usunięte przez administratora) kierowcow z diet z każdej wypłaty zabiera pieniadze z diet bez żadnych papierów ani uzasadnienia, tak bo ma takie zyczenie (usunięte przez administratora) uciekajcie gdzie indziej bo tam pracują sami (usunięte przez administratora) począwszy od szefa i reszty pracowników

Natalia

Nie mam pojęcia na ile w tym ostatecznie było prawdy, bo nikt się nie odniósł ale kwotowo jak miałoby to tak naprawdę wyjść? Dziś jak się sprawy odnośnie diet tu mają? W dodatku czy w biurze można spodziewać się podobnych okoliczności? W nim jak obecnie płacą?

Firma Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Tester Manualny. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Uwaga na ta firme szef (usunięte przez administratora) odtraca z wypłaty pieniadze z wynagrodzenia z diet bo ma takie zyczenie nie idzcie tam do pracy (usunięte przez administratora) w biały dzień pracowników (usunięte przez administratora) pracujesz a on przy wypłacie zabiera kase z diet zlodziejska firma uciekać póki mozna

Łukasz

Polecam unikać, no chyba, że chce się zostać na lodzie. Kazali się zwolnić z obecnej pracy, a dzień przed planowanym rozpoczęciem pracy u nich telefon, że w firmie się pozmieniało i na razie dziękują.

Natalia
@Łukasz

Nie no, raczej nie mogli dosłownie "kazać" się zwolnić. ;p A nawet jeśli już to czemu nie pomyślałeś, żeby zadbać uprzednio o podpisanie jakiejś umowy?

Obeznany

maks 5000zł za międzynarodówkę smiech na sali auta pod płotem ha ha

Beata
@Obeznany

I nie ma do tego 5 k w Ant-Dar-Mar żadnych dodatków? I w jakim stanie te auta? Byłeś, widziałeś?

@Obeznany

Ba mało tego te ich auta się tak piepszą że non stop są awarie to już w omedze transport więcej kierowca zawodowy zarobi na kat b mają więcej niż w ANt Dat za miesiąc jeżdżenia kierowcy to już mają dosyć tej firmy i odchodzą mało tego zamiast samych Polakow zatrudniać to wolą zatrudnić Ukraińców i innych Białorusinów szkoda dalszej wypowiedzi na temat firmy ANT DAR

@Beata

Ja byłem widziałem i wiem jak jest w tej firmie jednym słowem poraszka

Twój Stary
@RAV

@RAV Pewnie wyleciał na psyk za kradnięcie paliwa i teraz z (usunięte przez administratora) Chcesz zarobić to zarobisz, wystarczy chcieć, co tydzień jesteś w domu, stałe kierunki.

Emilia
@Twój Stary

Czy pracowałeś w tej firmie? Dlaczego jesteś tak pewny warunków pracy?

admin

Dobrze zarabia się w Ant-Dar-Mar S.C. Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjno-Handlowe? Wiesz jakie warunki oferuje firma? Napisz w komentarzu!

@admin

Jakie tam masz dobre zarobki i warunki pracy weź się zastanów to ty jeszcze w tej firmie nie byłeś odradzam żebyś nie popełnił największego błędu w życiu

Agnieszka
@RAV

Może w takim razie opiszesz jak według Ciebie wyglądają warunki pracy? Na jakim poziomie są obecnie zarobki? ;-)

Mikołaj
@RAV

To nie są dobre? To ile oferują? O jakich warunkach mowa? Podejrzewam, że złe traktowanie?

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują aktualnie ludzi?

@Zainteresowany

Gdzieś ty widział opinie dobrego pracodawcy w tej firmie pracodawca nie ma za grosz szacunku to pracownika czy to kierowca czy to osoba na miejscu szkoda słów na tą firmę są lepsze firmy transportowe ze spedycją

Wypłacają dodatkowe nagrody w Ant-Dar-Mar S.C. Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjno-Handlowe?

Rafał

Premiera ze zbiorów

RAV

Chyba z ta wypowiedzią sobie z ludzi jaja i żarty robisz jakie (usunięte przez administratora) nagrody weź się zastanów co piszesz

Agnieszka

Cześć, w ofercie pracy Ant Daru na kierowcę jest informacja o możliwości nabycia nowych umiejętności. Zainteresował mnie ten temat i chciałabym się dowiedzieć - o jakie umiejętności chodzi? :P Czytałam również o ubezpieczeniu grupowym. Jak ono dokładnie wygląda (co obejmuje?) i czy jest całkowicie darmowe czy są jakieś składki?

@Agnieszka

Składki trzeba płacić za ubezpieczenie zdrowotne a jeśli chodzi o robotę jako kierowca to nie polecam szefostwo nie ma szacunku dla pracownika a w biurze pracują same lenie bo nawet porządnie nie potrafią wypełnić dokumentacji do wyjazdu kierowcy a jak kierowca dzwoni do firmy to nikt nie wie jak to się stało że w papierach jest (usunięte przez administratora) kierowcy już nie mają nerwów do tej firmy i biorą i rezygnują bo już nerwowo nie wytrzymują szczerze to nie polecam tej firmy pozdrawiam p.s są lepsze firmy spedycyjno-transportowe w Poraju

Kierwca C E

Kierowców nie ma i nie będzie już 30 nie wisieć na płocie nie może.teraz szefowie wyglądają z lorynetka czy jakiś chłopek przyjdzie jeździć.tak ale minm 360 za dzień pracy km się skończyły ha ha.

Tymon

To jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego przypadkowe osoby zostawiają tu jakieś wpisy, może to konkurencja?

Siemaleszczu.

Chciałbym znaleźć kierowcę który widział z daleka że wyjeżdżam i rozpędzając sie do 80 pędził za mną ponad 100 pewnie metr ode mnie trąbił i mrugal swiatlami. Chętnie dam w ryj odezwjj się

@Siemaleszczu.

To co miał hamować z 40 tonami bo (usunięte przez administratora) się włącza do ruchu.Ludzie to są jednak pajace nie zdają sobie sprawy jaka to masa.

Lewy

Ilu kierowców w sumie firma zatrudnia? I czy jest duża rotacja? A to 5000 zł to na ręke czy jak?

Niki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kierowcy?

Listek

Truck doskonale zrozumiałem. Godzisz się na te warunki i nie umiesz powiedzieć nie . Umiesz tylko wylewać żale na forum.

Bolo

Zgadzam się z opinią, że dobrze zarobić to trzeba się napracować. Nie ma nic za darmo!!

track

Firma bez żadnych zasad moralnych, liczy się tylko kasa dla firmy, z kierowcą nikt się nie liczy, nie ważne że mają oni rodziny. Co do zarobków na papierze bardzo ładnie, pracownicy dostają do podpisu delegacje, na konto wynagrodzenie za Francję Niemcy, a później to co na konto trzeba zwrócić D.O. i A.K. Czyli nie dość że pracownik główniane pieniądze zarabia, to firma, zarabia na podatkach bo daje sobie w koszty coś czego w ogóle nie ponosi

Listek
@track

To chyba nie tak. Sam wybrałeś zawód kierowcy a wiadomo jak to wygląda. To nie firma się nie liczy z Twoją rodziną tylko Ty sam na własne życzenie. idź na 8 godzin do pracy i zarób 2 tysiące zł. Chce się żyć na wyższej stopie to niestety trzeba zasuwac

track
@Listek

No raczej Listek nie zroumiałes co jest napisane, w głowie się nie mieści że,pracodawca wciska papiery do podpisu a inaczej płac. I włśnie jak jest się kierowcą to się zasuwa, w sumie to ludzie pracujący po 8 godzin zarabiają o wiele więcej niż 2 tysiące zł.

Irek

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j. - Poraj

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j.?

Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j.
  • Nadrzeczna 1B
    42-360 Poraj

Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j.