Opinie o Ak-Sped Sp. z o.o. w Warszawa ul. Jana III Sobieskiego 104 /49

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ak-Sped Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ak-Sped Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ak-Sped Sp. z o.o. w Warszawa ul. Jana III Sobieskiego 104 /49

Mariusz Nowy wpis

Proszę powiedzcie ile dostajecie tam miesięcznie !

Administrator Nowy wpis

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Ak-Sped Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

akprzem Nowy wpis

Praca jak wszędzie. Kwestia dogadania na sztywno wszelkich warunków. Polecam.

Życzliwy Nowy wpis

Dno dno i jeszcze raz dno omijajcie tą spelune z daleka w tej chwili pracuje tam 80% Ukraińców i kilku dupolizów

Ex

Odradzam pracy w tej firmie. Bagno. Totalne dno. Tam potrzebni do pracy niewolnicy nie majacy nic do powiedzenia. Ciagle przyjecia bo nawet Ukrainiec nie chce tam pracowac.

Czy po rozmowie w Ak-Sped Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
olaf

Totalne dno!!!nikomu nie polecam pracy (usunięte przez administratora)

bolo

"Nasza firma została wyróżniona dwukrotnie w Rankingu Top 500 jako: Najefektywniej zarządzana firma transportowo-logistyczna roku 2005 w kategorii „firma średniej wielkości” Najefektywniej zarządzana firma transportowo-logistyczna roku 2006 w kategorii „małe i średnie firmy” BUHAHAHA....chyba komuś w łape dali!!!! toć to pod inspekcje pracy się nadaje!!! ..ale pewnie i tam mają swoją wtyke co kase bierze!!

lolo

losowo - 2013-02-01 09:16:16 no chyba w innej firmie koleżanko pracowałaś!!! Ludzi zatrudniają na najniższą krajową a reszta pod stołem! A jeszcze to pod stołem to jest wydawane nie w terminach tylko z wielką łachą! A gdybyś chciał podwyżkę to Szef ma na to odp: Nie podoba się to na Twoje miejsce jest 15 innych kierowców chętnych!... I owszem są, nawet tacy co rezygnują z pracy po 1 dniu jak mają tak pracować! Bo zmuszeni są naginać prawo (np. tachografy!) Czy sami naprawiać auto! pomimo wcześniejszego zgłaszania usterek! A logistyka.....t to już jest przepaść - zwłaszcza jak się nie zatrudnia ludzi wykwalifikowanych w tym kierunku tylko po "dziwnych szkołach muzycznych".....brak słów....jak dziadostwo w takiej firmie to się nie dziw że dziadostwo w całym kraju!Masz racie kolego warunki pracy ponizej krytycznych kierowca dla nich to zwykły smiec zero podejscia do człowieka o nic sie niemozna doprosic a juz tym bardziej o wypłate dawana w ratach z miesiecznym opuznieniem.Z poczatku wszystko ok ale po miesiacu prawda wychodzi najaw. Samo przez siebie mowi jak kierowcow potrafi sie i dziesieciu w miesiacu przewinac!!!!

losowo

forwarder30

Witam, Pracowałam w firmie Aksped i szczerze polecam, miła atmosfera aczkolwiek merytoryczna, mimo ze firma jest nieduża, a może własnie dlatego komunikacja jest rewelacyjna i duzy nacisk na dobre relacje miedzyludzkie; szybka komunikacja sprawia bardzo merytoryczne srodowisko pracy, wiec trzeba naprawde pracowac i umiec sie wykazac,szef wymagajacy ale sprawiedliwy.Finansowo tez na poziomie.Polecam !! i pozdrawiam pracowników Ak Sped :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ak-Sped Sp. z o.o. - Warszawa

Ak-Sped Sp. z o.o.