Ak-Sped Sp. z o.o.

Opinie o Ak-Sped Sp. z o.o.

Życzliwy

Dno dno i jeszcze raz dno omijajcie tą spelune z daleka w tej chwili pracuje tam 80% Ukraińców i kilku dupolizów

Ex

Odradzam pracy w tej firmie. Bagno. Totalne dno. Tam potrzebni do pracy niewolnicy nie majacy nic do powiedzenia. Ciagle przyjecia bo nawet Ukrainiec nie chce tam pracowac.

olaf

Totalne dno!!!nikomu nie polecam pracy (usunięte przez administratora)

bolo

"Nasza firma została wyróżniona dwukrotnie w Rankingu Top 500 jako: Najefektywniej zarządzana firma transportowo-logistyczna roku 2005 w kategorii „firma średniej wielkości” Najefektywniej zarządzana firma transportowo-logistyczna roku 2006 w kategorii „małe i średnie firmy” BUHAHAHA....chyba komuś w łape dali!!!! toć to pod inspekcje pracy się nadaje!!! ..ale pewnie i tam mają swoją wtyke co kase bierze!!

lolo

losowo - 2013-02-01 09:16:16 no chyba w innej firmie koleżanko pracowałaś!!! Ludzi zatrudniają na najniższą krajową a reszta pod stołem! A jeszcze to pod stołem to jest wydawane nie w terminach tylko z wielką łachą! A gdybyś chciał podwyżkę to Szef ma na to odp: Nie podoba się to na Twoje miejsce jest 15 innych kierowców chętnych!... I owszem są, nawet tacy co rezygnują z pracy po 1 dniu jak mają tak pracować! Bo zmuszeni są naginać prawo (np. tachografy!) Czy sami naprawiać auto! pomimo wcześniejszego zgłaszania usterek! A logistyka.....t to już jest przepaść - zwłaszcza jak się nie zatrudnia ludzi wykwalifikowanych w tym kierunku tylko po "dziwnych szkołach muzycznych".....brak słów....jak dziadostwo w takiej firmie to się nie dziw że dziadostwo w całym kraju!Masz racie kolego warunki pracy ponizej krytycznych kierowca dla nich to zwykły smiec zero podejscia do człowieka o nic sie niemozna doprosic a juz tym bardziej o wypłate dawana w ratach z miesiecznym opuznieniem.Z poczatku wszystko ok ale po miesiacu prawda wychodzi najaw. Samo przez siebie mowi jak kierowcow potrafi sie i dziesieciu w miesiacu przewinac!!!!

losowo

forwarder30

Witam, Pracowałam w firmie Aksped i szczerze polecam, miła atmosfera aczkolwiek merytoryczna, mimo ze firma jest nieduża, a może własnie dlatego komunikacja jest rewelacyjna i duzy nacisk na dobre relacje miedzyludzkie; szybka komunikacja sprawia bardzo merytoryczne srodowisko pracy, wiec trzeba naprawde pracowac i umiec sie wykazac,szef wymagajacy ale sprawiedliwy.Finansowo tez na poziomie.Polecam !! i pozdrawiam pracowników Ak Sped :)

Zostaw opinię o Ak-Sped Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ak-Sped Sp. z o.o.