counter
kolombo Nowy wpis

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników firmy więc lepiej sprawdzać gdzie wysyłamy uwagi.

Ja Nowy wpis

Korzystałam z usług tego pana dawno temu, chodziło o transport oraz znalezienie pracy za granica, znalazł, za opłata 1250 zł wyjechałam wtedy do Belgii, miało to być jednorazowe opłaty,kazał na spotkanie przyjść bez paznokci których i tak nie miałam przyklejonych, oszołom, po powrocie do Pl po 3 mcach chciał wziazc taka sama opłatę na nast sezon, chciwiec i tyle z tego pana, jesteśmy w Europie i proszę uwierzyć / można samemu znaleźć lepsza prace bez jego pomocy, napewno trafił już s swoim życiu na takiego co mu krucjatę zmienił !!! Nie polecam !!!

Daleko gdzieś 123 Nowy wpis

Kierowca nie kompetentny, używający nie odpowiednich słów. Zamiast patrzeć na drogę pisze esemesy, na postojach stoi do 40 minut max. Mając dwie nawigacje błądzi, nie wiedząc gdzie jechac. To pierwszy i ostatni wyjazd z ta firma. Osobiście i szczerze NIE POLECAM!!

Maciej Nowy wpis
@Daleko gdzieś 123

Zgłaszałeś może w trakcie jazdy swoje uwagi kierowcy, który reprezentował firmę Euro-Bus Licencjonowane Przewozy Pasażerskie Zbigniew Wach? Możesz konkretnie opisać sytuację, w której w Twoim mniemaniu kierowca używał nieodpowiednich słów? Sprecyzuj proszę swój wpis na ten temat.

JuBu

Mąż miał z nim jechać do Niemiec, ale w dzień wyjazdu Pan odwolał wyjazd- niepoważne. Nie polecam tej firmy

Maciej
@JuBu

Znasz może powody tego, że wyjazd został odwołany? Była to pierwsza tego typu sytuacja, jeżeli chodzi o firmę Euro-Bus, czy może w przeszłości również tego typu zdarzenia miały miejsce? Jest to wątek, w którym dyskutujemy o firmie jako pracodawcy, więc zastanawia mnie, czy masz może jakieś informacje o pracy tam?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Euro-Bus Licencjonowane Przewozy Pasażerskie Zbigniew Wach?

monika_781

mi 2 miesiące obiecywał prace,a w końcu powiedział że trzeba przyjechać do Buska bo trzeba opłaty porobić

lala

to nie pracodawca tylko chciwy pośrednik pracy w Niemczech,niestety puszcza ludzi w maliny bo tam praca jest ale chyba dla wariatów nic wspólnego z normalnością i kasa też nietaka jak mówi.

gosc

myślałem że szanowny pan jest ok. a tu dupa apetyt na kasę okropny,przydałoby mu się nosa utrzeć bo myśli że jest sam na rynku.

oleg

wach zbigniew zdzierca oszolom

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Wach Euro-Bus - Busko-zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad