Tomba Tomasz Figa

Kraków

Opinie o Tomba Tomasz Figa

UWAGA !!!!

"Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Mirosław Markow na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 12-05-2015 o godz. 14:15 w budynku Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie z siedzibą przy Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków, pokój B-125, odbędzie się druga licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: Figa Tomasz, położonego przy ul. Dobrego Pasterza 205/4, 31-416 M. Kraków, dla którego Sąd Rejonowy dla Krakowa Podgórza prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1P/00268601/4."

Krakus

Z DALEKA OD TEJ FIRMY !!!!! Jej właściciel jest kompletnie NIEPROFESJONALNY i ewidentnie szuka jeleni (tzn. niewolników). W dodatku sam nie wie co robi i mówi. Gubi się we wszystkim, w innych widzi potencjalnych złodziei a sam podobno nie ma ochoty płacić z tego co się dowiedziałem za praktycznie niewolniczą pracę. Polak potrafi niestety....

molesz

Szef firmy Tomba jest nie solidny i nie wypłacalny . Ogólnie nie polecam tej firmy .

Zostaw opinię o Tomba Tomasz Figa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomba Tomasz Figa