Stacja Paliw Shell Słupska

Lębork

Opinie o Stacja Paliw Shell Słupska

Dostawca

Od lipca zmieniło się szefostwo. Jest nowy ajent i kierowniczka

klijent

Myslalem ze na stacji shell jest ok jak się patrzy kontem oka a gdy zobaczyłem kobietę czarną jak zaczęła się spinac używając różnych słów obrazajac druga osobę to masakra powiedziałem. Chwilę z podjazdowym rozwinelem to najgorszemu wrogowi nie życzę. Pozdrawiam ekipę oprócz tak zwanego szefostwa. Tragedia

qwer

ja przepracowalam miesiac.2 tygodni na darmowym szkoleniu.potem caly miesiac niby umowa zlecenie tylko zadnego papierka nie dostalam do podpisu no i w 90% same nocki.w nastepnym miesiacy przepracowalam 3 nocki(oczywiscie)i zrezygnowalam z pracy.za te 3 dni do dzis nie widze pieniedzy.moze ktos powie-co tam 3 dni ale dla mnie to duzo bo w obecnych czasach kazdy grosz sie liczy.szefowa niby wyrozumiala i fajna wszystko mozna dogadac.....do czasu

kasia

zalosne wynagrodzenie,pracodawcy nie uczciwi ,nikomu nie polecam!!!!!

gość

Szkoda słów zero szacunku dla pracownika duże wymagania a wypłata jak wszędzie w Lęborku najniższa krajowa.(usunięte przez administratora)

byłyPracownik

Tak,dobrze płacą,tylko ciekawe komu,największą kasę chyba tylko ajent zgarnia.Skoro to taka super robota,to dlaczego ciągle załoga się zmienia,nikomu nie chce się pracować za takie marne grosze,wiele się wymaga od pracownika ale nic w zamian się nie oferuje.Nie polecam pracodawcy!Były pracownik

Zostaw opinię o Stacja Paliw Shell Słupska - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Paliw Shell Słupska