ABB Sp.z o.o.

Opinie o ABB Sp.z o.o.

Hej

No ten włoski to niezła sprawa @wer. Pewnie są dobre zarobki jak się zna u nich ten język. Ale mają też ofertę na konsultanta ds. bezpieczeństwa elektrycznego. Wymagane jest doświadczenie w pracy z elektrycznością min. 5 lat oraz dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.

abebowiec

A o czym pisać? Fajna kiedyś firma opada na dno...

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie ABB Sp.z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o ABB Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABB Sp.z o.o.