Opinie o ABB Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABB Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABB Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp.z o.o. w Warszawa

Olek

pracuje kilka lat, zero podwyzek, nawet sqwiele w tym roku nic nie podniesli mimo inflacji, takze zaczynam szukac nowej pracy. a wyniki finansowe maja dobre. takze, nie polecam.

@Olek

Straszne głupoty piszesz. W ABB działają związki zawodowe w związku z tym co roku są podwyżki zależne od oceny rocznej i wyników finansowych firmy.

Olek

Nowy Nowy wpis
@Olek

Chyba zależy.. Bo znajomy miał 2 razy i to dużą podwyżkę w tym roku..

Marek Nowy wpis

?? Nowy wpis

Szanowni Państwo. Jako kandydat który jest skazany na przejście przez Wasz formularz nie mam pozytywnych odczuć. 1. Skan i interpretacja CV dają delikatnie mówiąc zaskakujące wyniki w polach formularza. 2. Każde kolejne wczytanie CV psuje już wprowadzone dane. 3. Nie rozumiem wymagania podawania dat z dokładnością co do dnia. Czy rozpoczęcie studiów w roku 2005 lub 10/2005 nie wystarczy? Koniecznie trzeba wpisać 1/10/2005? 4. Wprowadzone, mozolnie poprawione dane, nie są zachowane na koncie kandydata tylko przepadają wraz z ostatnią aplikacją. Każda kolejna aplikacja na inne stanowisko wymaga przebrnięcia przez formularz ponownie i ponowne wprowadzenie wszystkich danych. Może warto pochylić się nad tym i coś zmienić. Na rynku jest wiele formularzy które mogą wskazać rozwiązania. Pozdrawiam,

KandydatzPolski Nowy wpis

4 lata temu tam aplikowałem i stawka, jaką proponowano była żałośnie niska. Czy coś się zmieniło na lepiej? Czy płaci wg średnich rynku?

Łucja

Zauważyłam, że zdania na ten temat są mocno podzielone, ale przyznam, że mi zależy na benefitach. Dzięki nim mam poczucie, że firma o mnie dba :) Dlatego chciałabym dopytać, czy faktycznie firma dofinansowuje obiady pracownicze? Macie również multisport, owocowe czwartki i wyjścia integracyjne? Będę wdzięczna za wypisanie wszystkich dodatków :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ABB Sp.z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Witam i o zdrowie pytam ;-) Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc wpadłem na to forum. Sądzę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie ABB? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Paweł

AAB

Firmy zaczynają "dbać" o pracownika ???? BUHAHAHAHA :D Czy ja dobrze widzę ze w 2021 globalna firma z zakresu energetyki/ elektryki/ elektroniki "karmi" swoich pracowników bo Ci (usunięte przez administratora)z głodu ? Gdyby firma płaciła odpowiednio pracobiorcą to nie byłoby problemu.... Pracownik sam kupiłby sobie jedzenie jakie by chciał i karnet na siłownie czy fitness jeżeli miałby takową potrzebę... Chyba ze firma zatrudnia obecnie samych idiotów(musiałem użyć tego słowa - to do modów) albo (usunięte przez administratora)i lepiej od nich WŁADZA wie co pracownikowi do szczęścia jest potrzebne a im samym wystarcza parę groszy do szczęścia i ciepły obiad bo się urobili .. Ale to już przerabialiśmy przed 1989 rokiem co pewnie spora cześć z Was nie pamięta tych czasów Moi Mili i jak wiemy nie miało to racji bytu w dłuższej perspektywie... Problem w tym ze na dziś dzień trzy czerwone literki to porównywalnie zarobki co branża spożywcza... I co dla lemingów może być zabójcze i zatrzarzające- prywaciarze płacą dziś tyle samo jak nie lepiej niż korpo :P

Marcelina

Można dopłacić do multisporta czy nie ma tego w socjalu?

KKK

Jakie Benefity po za płacowe oferuje abb Warszawa?

Urszula

ABB to lider nowatorskich technologii. Fajnie byłoby poczytać o warunkach pracy w tym miejscu. Czy firma angażuje się w rozwój pracowników, np. oferując szkolenia dodatkowe?

A teraz to tam jest słabo. Już nie ma Prezesa M.G ani Vice Prezesa J.P firma schodzi na dno.

Hej

No ten włoski to niezła sprawa @wer. Pewnie są dobre zarobki jak się zna u nich ten język. Ale mają też ofertę na konsultanta ds. bezpieczeństwa elektrycznego. Wymagane jest doświadczenie w pracy z elektrycznością min. 5 lat oraz dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.

abebowiec

A o czym pisać? Fajna kiedyś firma opada na dno...

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie ABB Sp.z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ABB Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp.z o.o.?

ABB Sp.z o.o.