Opinie o BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus w Szczecin 26 Kwietnia 77

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus w Szczecin 26 Kwietnia 77

Była Prcownica Nowy wpis

Pracowałam na tej stacji przeszło rok ale niestety nie mogę podzielić się pozytywną opinią. Szefowa oraz szef ludzie pozbawieni empatii wiecznie coś im nie pasuje wiecznie złe humory i czepianie się pracowników bez powodu traktują ludzi w bardzo chamski i podły sposób przeglądają co dziennie monitoring po to aby sprawdzić czy pracujesz a następnie wyciągają konsekwencje widać nie wiedzą do czego służy monitoring i nie znają się na KP. szefowa jest bardzo dwulicowa chyba przechodzi okres demencji starczej a jej mąż no cóż podobnie albo i gorzej. Kierowniczka no cóż podobnie posła zakłamana osoba niby pomaga i wspiera a chodzi i donosi. Napisałam przynajmniej w skrócie nie będę się rozpisywała ale ostrzegam ludzi którzy chcą pójść na tą stacje jeśli macie do siebie szacunek to nie miejsce dla was.

Karina Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca pracy wieczne manka zero weryfikacji czy faktycznie jest to manko (usunięte przez administratora) biednych pracowników z kasy premia masakra jedna wyrabiasz premie ale p.wiesilasa daje swojej koleżance Beacie największą premie z premi pracowników ! Absurdalne wymogi i nakazy które (usunięte przez administratora)prawa człowieka stosowany (usunięte przez administratora) każdego dnia wobec każdej osoby tym bardziej oglądanie monitoringu czy pracownik pracuje gdzie kodeks jasno mówi ! Nie polecam tego miejsca! Albo człowieka który w końcu im utrze nosa

Michał Nowy wpis

Macie dobra atmosferę wśród pracowników w tej stacji paliw ?

X Nowy wpis

dodatkowo trzeba dopisać ... że p.kierownik wpadła na ambitny pomysł płacić manka za gazety ( uprzejmie przypominam ze w umowie byla zapis o manku za odpowiedzialnosc za kase i za to co jest za lada alkohol i papierosy) a nie za gazety które każdy może ukraść bez spostrzeżenia obsługi stacji ... najgorsze gówno jakie jest możliwe ... co do paznokci i piękności sztucznych Pań jakie one nie są piękne i opierdalanie dupy lepiej nie wspominać

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
X

Najbardziej paskudna praca. Bez przerwy ginęły pieniądze w kasetce, mimo ,że otrzymywało się tz. premię, to można było się z nią od razu pożegnać, bo ciągle jakieś manka, na dziwne kwoty. Uprzejme, eksedientki, chodziły na fajeczke i zostawiały nowego pracownika, samego na sklepie, nie zapominając jeszcze plotkowały i piłowały sobie pazurki na zapleczu i ginęły na dłuższy okres. Były tak bezczelne, obgadywały bezpośrednio w Twojej obecności. Tak jakby było się powietrzem. Nikomu nie polecam. Ciągle plotki, ploteczki, plotunie, najwyrażniej pracownikom bardzo się nudzi. I obgadywanie osoby, której obocnie nie ma w pracy, a na zajutrz fałszywe uśmieszki i sztuczna sympatia :) Od tak każdy na każdego :D Pozdrawiam

admin

Pracujesz w firmie BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus - Szczecin

• Jak się pracuje w BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus?

Zobacz opinie na temat firmy BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus