Opinie o BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus w Szczecin

BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus
0 0 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus? Podzielcie się tymi informacjami.

X Nowy wpis

dodatkowo trzeba dopisać ... że p.kierownik wpadła na ambitny pomysł płacić manka za gazety ( uprzejmie przypominam ze w umowie byla zapis o manku za odpowiedzialnosc za kase i za to co jest za lada alkohol i papierosy) a nie za gazety które każdy może ukraść bez spostrzeżenia obsługi stacji ... najgorsze gówno jakie jest możliwe ... co do paznokci i piękności sztucznych Pań jakie one nie są piękne i opierdalanie dupy lepiej nie wspominać

X Nowy wpis

Najbardziej paskudna praca. Bez przerwy ginęły pieniądze w kasetce, mimo ,że otrzymywało się tz. premię, to można było się z nią od razu pożegnać, bo ciągle jakieś manka, na dziwne kwoty. Uprzejme, eksedientki, chodziły na fajeczke i zostawiały nowego pracownika, samego na sklepie, nie zapominając jeszcze plotkowały i piłowały sobie pazurki na zapleczu i ginęły na dłuższy okres. Były tak bezczelne, obgadywały bezpośrednio w Twojej obecności. Tak jakby było się powietrzem. Nikomu nie polecam. Ciągle plotki, ploteczki, plotunie, najwyrażniej pracownikom bardzo się nudzi. I obgadywanie osoby, której obocnie nie ma w pracy, a na zajutrz fałszywe uśmieszki i sztuczna sympatia :) Od tak każdy na każdego :D Pozdrawiam

TakNie

Pracujesz w firmie BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o BP Express Sp. z o.o. Stacja Paliw Rus - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie