Kołoczek ITS Sp. K.

Bełsznica

Kołoczek ITS Sp. K.

Opinie o Kołoczek ITS Sp. K.

Szofer

Ile można zarobić. Może By podjechał popytać o robotę. Zestawy młode. Może By się załapał.

Obcy 4

Robota w miarę dobra i fakt auta nowe ze spedytorem ciezko się dogadać to największy minus szefostwo młode ambitne często unoszą się honorem ale na spokojnie idzie się dogadać kasa mogła by być nieco wyższa ogólna ocena dobra

Aktualny kierowca
@Obcy 4 24.09.2018 12:59

Zgadzam sie w 100 %. Ale caly czas mnie to boli bo szefostwo bardzo dobrze o tym wie ale nic CHCA Z TYM ZROBIC. widocznie pan NIEWIEM ma olbrzymi wplyw na to co mogą młodzi z tą firmą zrobic.

Brak słów
@Obcy 4 24.09.2018 12:59

Obcy4 zgadzam sie co do zarobkow

Aktualny (jeszcze) kierowca

WITAM. Z dnia na dzien coraz gorzej.Jakieś marne podwyżki ktore zpowodowane są lawinowymi zwolnieniami kierowcow,a co naj gorsze szefostwo sie tym szczyci jacy to oni sa dobrzy dla nas,cytat "my ci dajemy a ty nie chcesz" hahaha... Pan WITAM lub pan NIE WIEM doprowadzi te firme do upadku,a duzo juz nie brakuje.ODRADZAM pracy w tej firmie.

Brak słów
@Aktualny (jeszcze) kierowca 14.09.2018 21:00

Moze ten sam Pan byl spedytorem firmy Koltrans i ja wykonczyl tak jak robi z firma Koloczek.

Aktualny (jeszcze) kierowca

Ta baza to juz wygląda jak nie potrzebna stajnia. Konie w kazdym kącie stoją bo nie ma nimi kto powozic hahaha. TA DALEJ !!!

Zbigniew

@Isabela Alonso, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Kołoczek ITS Sp. K.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Radek
@Administrator 09.04.2018 13:10

A po co jak usuwaciw negatywne ?

Aktualny kierowca

Ogolnie firma jest ok,robota fajna.Kamil z Marcinem dobrze sobie radza ale Pan Stanislaw powinien im dac wieksze pole do popisu bo oni na prawde wiedza co robia.Natomiast Pan "witam"... na niego brak skali zeby go ocenic,gdyby nie ten Pan Artur to do firmy Koloczek trudno byloby sie dostac.Wszyscy ktorzy sie zwalniaja podaja jawnie ze z powodu spedytora (nie z powodu zarobkow) a szefostwo tego nie widzi albo raczej nie chce widziec,ale firme pomimo tego jednego wybryku oceniam na duzy plus.

????

Kazdy madry jest tu jeśli mam problem ide do szefostwa wszystko idzie zalatwic. Pan A. nie wypowiadam sie na jego temat. Musiałby kiedy pojechac w trase i posmakowac tego chleba. Firme oceniam na plusa i polecam. W kazdej pracy jest stres i robic trzeba. Nic nie jest za darmo a jak sie ma dwie lewe to wszystko przeszkadza i szuka sie dziury w calym.

Szofer

Nie prawda. Na koniec 2016 były bony do wybrania wiec jeśli chcesz pisać to pisz prawde,,, auta nowe wekendy w domu a ciśnienie jest ale tomwszedzie, ważne że pełny legal. Pozdro truckersi !

majstersztyk

Oj Koloczek Koloczek jak ty mi w tym momencie zaimponowales tym usunięciem negatywnych komentarzy dziecinada pełna gęba jak dzieci z przedszkola,alebo nie lepiej jak pan Arrur ktory czuje sie urażony bo ktos mu prawde w twarz mowi ;(. A tak na powaznie panowie omijać ta firme nic dobrego was tu nie spotka po kilkunastu latach pracy na swieta dostaniecie wywieszke do wejsccia na firme "Wesołych Swiat chlopy" i nic wiecej . Tragedia jak ich malo ale jak ktos lubi kabaret to polecam ;))

trw

Widze ze Koloczki dojscia maja wszedzie ze nawet negatywne opinie sie usuwa ;)

asdfgh

Nie polecam tej firmy ,dla ludzi o mocnych nerwach

Trafiła kosa na kamień

Lebel

Witam, pracowalem Poszedlem Na stacjonarny transport po 5 latach Firma ok kasa na czas Auta nowki Robic trzeba jak wszedzie Szefostwo normalne mozna wszystko zalatwic ugodowo. Takze Polecam

Zostaw opinię o Kołoczek ITS Sp. K. - Bełsznica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kołoczek ITS Sp. K.