Effekt Jakub Retel

Goleniów

Opinie o Effekt Jakub Retel

Deni83

Na każdego przyjdzie pora.Pan Retel wciąż prowadzi firmę w Polsce,jednak na słupy,z którymi kiedyś tworzył konsorcjum

stanisław

Sprawa u komornika niestety już ponad rok nie może nic od niego sciągnać

Oszukany

Czy naprawdę nie można się pozbyć tego oszusta z rynku?! To Jakub Retel który mieszka w Hamburgu Groch Rock Str. 4 jak powiadomić o tym oszuście finanzamt ?

jj

Zgadzam sie z tym. Oszust i kretacz. na pieniadze sie ponad miesiac doczekac nie moge a na koniec sprawe do sadu kieruje. nie radze z tym oszustem wspolpracowac.

@jj 03.06.2015 11:49

Gdzie go znaleźć.Nam wisi kupę kasy.

tropiciel

Ludzie nie dajcie sie nabrac na Tego sympatycznego [usunięte przez moderatora] .Firma fikcja nie wspomne o pieniadzach za wykonana prace.Dokumenty z załozonej działalnosci tez fikcja .Sprawa w prokuratórze w niemczech powodzenia zycze.

Zostaw opinię o Effekt Jakub Retel - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Effekt Jakub Retel