Fonokaj

Gdynia

Opinie o Fonokaj

Zxc

Panowie panie proszę czytać na innym forum kiedy to firma była pod innym adresem na Kilińskiego raczej pozytywów tam nie znajdziecie tak bylo i jest . Szanowny panie Michale na dobrą opninie to się długo pracuje i ją wyrabia.

Driver

Sciema ludzie zarobki w 3 ratach pierwsza podstawa reszta tytułowana jako Zaliczka na 2 raty !! Przyśli kierowcy szkoda waszego czasu !!! Zarobki nie są wybitne . Pozytywy płyną z biura i na tym forum.

Driver

pracuję jako kierowca od pół roku - zarobki terminowe i wiecej niż u innych

Nie-były pracownik

Zakompleksiona parka i tyle. Zresztą nie bez przyczyny.

Michał Tomaszewski - prezes zarządu Fonokaj MAIL:

Witam, rzeczywiście do tej pory spółka nakazywała usuwanie opinii w internecie. Wpływ na to miało kilka zdarzeń - w zamieszczanie opinii zamieszana była konkurencja, jak i jeden z byłych pracownik. Fonokaj to miejsce pracy dla najlepszych - więc jeśli ktoś jest już naszym byłym pracownikiem - najprawdopodobniej po prostu się nie sprawdził i nie spełnił pokładanych w nim nadziei i wymagań. W blisko 20-letniej historii firmy mieliśmy do czynienia z profesjonalistami i te osoby albo wciąż u nas pracują albo zrobiły zawrotną karierę u konkurencji. Do grona tych zawodowców na pewno nie należą ci, którzy obecnie starają się popsuć pozytywny wizerunek firmy. Jeżeli ktoś ma faktycznie coś do powiedzenia - to niech podpisze się choćby imieniem i pierwszą literą nazwiska. Wówczas w odpowiedzi z przyjemnością opublikujemy powody zakończenia współpracy. Pozdrowienia dla całego team'u Fonokaj!

maly

FENEK dlaczego tylko nie to? napisz coś więcej. O co chodzi?

maly

A co tak zle w Fonokaj? Jaki system i kierunki,co wożą?

FENEK

NIE TYLKO NIE TO !!!

miki

Co tam nowego w Fonokaj?

Malti

Chyba gościu ma coś za uszami,skoro wszystko kasuje,a to mówi samo za siebie. Brawo FONOKAJ. Opinia i tak poszła w świat. Tylko pogratulować.

harq5
@Malti 03.03.2017 16:42

ta sama myśl przeszła, rzeczywiście wszystkie pokasowane komentarze do pochlebnych nie należały. Szkoda tylko pracowników. I obecnych i przyszłych.

Zostaw opinię o Fonokaj - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fonokaj