Celma S.A. Maszyny Elektryczne

Cieszyn

Opinie o Celma S.A. Maszyny Elektryczne

obserwator

Panowie czy zgadzacie się na tą śmieszna podwyżkę przecież kuzwa oni sobie z nami pogrywają a to my pracujemy na nich a nie oni na nas związki trzepia porami bo inaczej pójdą na produkcję a jaśnie pan robi co chce

aram

do MS jak zarobki dardzo niskie co znaczy niskie 3000- 2000tys,słyszałem ze tokarze mają po 18-20zł/h jak prawdą to jest to zarobek bedzie ok,3000 brutto.

MS

Pracowałem jakiś czas w Celmie. Zarobki bardzo niskie a zapieprz niesamowity. Do tego włoski właściciel i włoski styl zarządzania.

bpw

Olga ale poslodzilas ze hohoho :) Jakos twoja wypowiedz mi troche smierdzi, zostawie ta prace bardziej ambitnym niech sie dostaja bo niby tak trudno :))

nie polecam pracuje tam 3 lata wszystko juz umiem robie wiecej nawet niz starsi pracownicy a zarabiam 1500 zł

Zostaw opinię o Celma S.A. Maszyny Elektryczne - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celma S.A. Maszyny Elektryczne