Ait-Car Sp. z o.o.

Żory

Opinie o Ait-Car Sp. z o.o.

Były Klient

Przestrzegam przed firmą AIT-CAR. Samochód który otrzymałem był w kiepskim stanie technicznym - począwszy od urwanego lusterka przymocowanego taśmą izolacyjną, zużytych wycieraczkach - kończąc na głównym mankamencie - niesprawnej skrzyni biegów. Nazajutrz gdy podjąłem próbę zmiany samochodu na sprawny, spotkałem się z bardzo nie miłą odmową. Pani przez telefon odnosiła się w sposób niesamowicie arogancki, nie wyraziła chęci pomocy, wręcz przeciwnie po serii nielogicznych sformułowań - rzuciła słuchawką. Ponadto podczas kontroli drogowej okazało się, że samochód nie posiada ważnego badania technicznego, przez co został mi zabrany dowód rejestracyjny. Po tej sytuacji samochodem w ogóle nie jeździłem i czekałem właściwie tylko na odbiór samochodu przez pracownika firmy. I wtedy kolejna niespodzianka: pracownik stwierdził, że ze względu na brak dowodu rejestracyjnego kaucja nie zostanie mi oddana do czasu - jak sam stwierdził - wyjaśnienia sytuacji. Sprawa zakończy się w sądzie. Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia z firmą AIT-CAR, proszę o kontakt w celu złożenia pozwu zbiorowego: neonew444@gmail.com.

Były Klient

Zostaw opinię o Ait-Car Sp. z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ait-Car Sp. z o.o.