4 pet

Rybnik

Opinie o 4 pet

pako

takie szkolenia to może być dobra opcja, podoba mi się :)

lilianka

Żenada nie polecam dla osób o słabych nerwach i psychice Żal tylko tych zwierzatek :(

brunecia

skąd ja to znam :) na poczatku jest super,szef łącznie z prezesem obiecują złote góry,zarobki duże,szkolenia i tp rzeczywistośc pokazuje co innego :( marne pieniądze,zero przejęcia ze strony szefa,że sie cos złego dzieje,jak zwierzaczki zachoruja to lepiej niech zdechną bo oni nie uznają weta,[usunięte przez moderatora] ,o zapłatw za każda godzine trzeb asie kłocić STANOWCZO ODRADZAM !!!!

ludzie dajcie sobie z ta firma spokój!!!!!!Wykorzystywanie na maxa,o swoje trzeba zawsze sie klócic-niesłowna firam jednym slowem

Zostaw opinię o 4 pet - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 pet