Opinie o Huta Szkła Berta Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Wsola

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Huta Szkła Berta Sp. z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Huta Szkła Berta Sp. z o.o. (działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła Berta Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Wsola

ares Nowy wpis

No niestety warunki jakie panują w zakładzie to chyba nc nowego, nie dizie sie ,że jest gorąco skoro to huta szkła i sie tak produkuje produkty szklane, oprócz tego jeszcze niektore rzeczy sa ręcznie malowane, widziałęm na stronie interentowej jakie mają piękne wazony

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem tam ponad rok odszedłem ale nigdy nikomu jie polecę. (usunięte przez administratora)porażka a stawka jeszcze gorzej. Za prace w takim upale to nawet (usunięte przez administratora)zł Za H to mało a nie (usunięte przez administratora)tak jak ludzie maja na start. O atmosferze nie wspomnę bywa fajnie bywa zle hutnicy i bankarZe na dole są normalni a dechy działają na nich jak zaczarowane. Każdy chce zarobić i chcą aby robić dobrZe robotę. Ale przesadzają. Opinia prosta nikomu nie polecam ja wrócę jak będę umieral z głodu ._

Wszyscy narzekają tak na tą hutę,ale gdyby jej nie było,to połowa z tych ludzi nie miałaby co do garnka włozyć.Trzeba było się uczyć,to nie musielibyście tam pracować.Wy wszyscy sami tworzycie sobie wokół siebie takie c (usunięte przez administratora) stwo.Szef wporządku i sprzątaczka też wykonuje to co do niej należy,nikomu tyłka podcierać nie będzie.Jak się komuś coś nie podoba to niech po prostu zmieni pracę.

mis Nowy wpis

Ja tez tam na szklanej bylam,ja zapiepszalam za 3,jedna cos pisala ,2 na fajki maiala czas ,a dziw kolejne tak wolno robily,że ja padlam jak mialam isc za nich robic a musialam-i w domu FIKNĘŁAM,MYSIALAM ODEJSC,SAME KUR,,,,nie kolezanki A szef bardzo rowny az skoda mi bylo ,bo ja człwiek zemdleje to potem taki niewład go ogarnia .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Huta Szkła Berta Sp. z o.o. (działalność zakończona)? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno

bbbbbbbbbbbb - 2011-05-03 18:15:51 Jestem byłym pracownikiem (usunięte przez administratora)to wy sami sobie tak wybraliście wiedzieliście jak tam jest a (usunięte przez administratora) tym czasowy (usunięte przez administratora)BERTY o tym tesz wiedział jakie tam warunki panuję i stego powodu wam spółczuie w porównaniu solbika to jest raj jak bysmy wiedzieli to bysmy nieposzli a i na solbike przyjdzie czas

bbbbbbbbbbbb

Jestem byłym pracownikiem ŻARU to wy sami sobie tak wybraliście wiedzieliście jak tam jest a były kierownik (usunięte przez administratora) o tym tesz wiedział jakie tam warunki panuję i stego powodu wam spółczuie w porównaniu solbika to jest raj

Yap

Jestem Pracownikiem ów zakladu dla potepionych to co sie tam wyprawia jest nie do pomyslenia chcial bym napisac cos pozytywnego o tym zakladzie ale chyba niema co :/ aaaa jednak jest cos ostatnio dostajemy wode mietowa o smaku cytryny:) nie jest zla. Ogolnie odradzam kazdemu pracy tu tym bardziej hutnikom czy bańkarzą dlaczego spytacie, to ja juz wam odpowiadam. Jezeli na warsztacie cos sie stanie np. awaria maszyny lub trzeba wymienic forme bo rygluje lub jakas srubka od mocowania formy sie urwie lub jeden z naszych wspanialych topiarzy (usunięte przez administratora) szklo lub wyjebia kamienie jak ostatnio no to przykro mi Ale dniowki niezarobisz jedynie od 60 do 80% w akrodzie znow spytacie dlaczego? to ja wam odpowiem tak normy i wymagiania sa tak (usunięte przez administratora)kosmiczne ze byle jakas awaria i niezrobisz normy bo to niewykonalne tu trzeba (usunięte przez administratora) od dechy do dechy najlepiej wogule nieschodzic do lazienki bo to sa juz straty Takie sa realia .Przyszlismy tu z Żaru mialo byc tak pieknie podwyrzki te same warunki pracy a co zastalismy? kierownikow (rekawiczkowych) bo w rozdawaniu rekawiczek sa najlepsli, myszy w szatni , szatni w lazience gdzie non stop (usunięte przez administratora)a gdzie ludzie trzymaja swoje kanapki :/ Dobrze ze chociarz pana Dyrektora mamy wporzadku tylko szkoda ze sie wogule nieliczy tu jest bo jest ale bylo by lepiej dla niego jak by go niebylo przynajmniej by chlopaczyna tyle stresu nie mial jedna z rzeczy ktora nam zabrali to premia urlopowa :0 czlowiek pracuje w akordzie a za urlop czyste dniowki ahhh. Wszyscy nami tam pomiataja. Najbardziej jestem zaskoczony postawa naszego (usunięte przez administratora)ktory jak to mowil ze chce byc z nami po tej samej stronie burty ^_^ Bardzo sie Panu dziwie bo to dzieki ludzia doszedl Pan do wszystkiego a teraz ma Pan na nas wszystkich za przeproszeniem (usunięte przez administratora) jaja :/ Jesli chce pan byc z nami to niech pan zacznie pensje 10 przelewac bo wszyscy maja tylko (trend, Zar, szydlowiec) tylko ta pozal sie boże kocia nora niema niech sie pan okresli co dalej ma tu byc z tymi wyplatami bo niektorzy maja rachunki, splaty kredytow ustawione pod Żar na 10 kazdego miesiaca Jak dla mnie to jest juz znieczulica. TO tyle z mojej strony. Pozdrawiam!

popieram nie pracuje tam już trochę ale wiem że nic się nie zmieniło jak był (usunięte przez administratora) tak jest sprzątaczka ma więcej do powiedzenia niż hutnik normalnie kabaret i jeszcze ten [usunięte przez admina]jedna wielka porażka

hutnik

(usunięte przez administratora)a nie praca zero organizacji nikt nie odpowiada za nic słabe zarobki,kosmiczne nomy,podczas awarji każdy rozkłada ręce łącznie z (usunięte przez administratora).Człowiek jest zdany tylko na siebie.Myszy w szatni wyjadają z szafek kanapki,ogólnie jeden wielki syf

Huta Szkła Berta Sp. z o.o. (działalność zakończona)
  • Wsola

Huta Szkła Berta Sp. z o.o. (działalność zakończona)