Opinie o Monika Tomasiak Auto-Komis Tomasiak Import-Eksport w Maszkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Monika Tomasiak Auto-Komis Tomasiak Import-Eksport, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Monika Tomasiak Auto-Komis Tomasiak Import-Eksport o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Tomasiak Auto-Komis Tomasiak Import-Eksport w Maszkowice

niezadowolony kupują Nowy wpis

Nie polecam tego sprzedawcy .Samochód miał mieć oryginalny lakier a tu pięć elementów malowanych ( przy czym dwa nieudolnie ). Szkoda tylko czasu i 200 km drogi.

niezadowolony kupują Nowy wpis

Nie polecam tego sprzedawcy. Towar niezgodny z opisem i informacjami udzielonymi telefonicznie. Samochód miał mieć oryginalny lakier - a pięć elementów było polakierowanych ( przy czym dwa nieudolnie ). Sprzedawca dalej twierdzi ,że samochód jest super. 200 km jazdy na darmo .

Co powinny wiedzieć osoby szukające pracy w firmie Monika Tomasiak Auto-Komis Tomasiak Import-Eksport w mieście Maszkowice? Czy masz dla nich jakieś porady i wskazówki? Dodaj opinię, pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Tomasiak Auto-Komis Tomasiak Import-Eksport - Maszkowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Monika Tomasiak Auto-Komis Tomasiak Import-Eksport
0/5 Na podstawie 0 ocen.