Opinie o Patryk Wasiak w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Patryk Wasiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patryk Wasiak o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Wasiak w Zgierz

Znalazłem informacje, że ta firma zajmuje się m.in. wywozem gruzu. Odpowiada mi ta lokalizacja, a szukam pracy jako kierowca. Mam prawo jazdy C+E. Może ktoś pracuje tu na tym stanowisku, bo chciałbym się dowiedzieć jak wygląda atmosfera w firmie i jaką umowę można dostać na początek? Ktoś wspominał brak warunków socjalnych, czy to znaczy że nie ma pomieszczenia dla pracowników?

K Nowy wpis

Byłem na w dniu próbnym i generalnie nie ma tu ani warunków socjalnych ani nie ma się gdzie umyć nawet nie ma się gdzie przebrać nie polecam

Dora Nowy wpis

Nie wiem do końca o co mogło chodzić w tym podpisywaniu się pod opiniami sprzed lat ale wiecie może na jakich warunkach jeżdżą teraz kierowcy i czy w ogóle są zatrudniani? Wiem, że parę lat temu na stronie urzędu wisiała oferta na kat C z tym ze była dość dawna. Te aktualne gdzie mogą być publikowane? Dacie znać ile mój chłopak by zarobił gdyby teraz się przyjął?

Krzysztof

wszystko super godne warunki pracy polecam w 100%

Rts
@Krzysztof

Ja tego nie pisalem

Lidia
@Krzysztof

Możesz wyjaśnić, co rozumiesz poprzez ,,godne warunki pracy"? To naprawdę świetnie, że praca w firmie jest dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem i właśnie dlatego chciałabym jeszcze zapytać o szczegóły, żebyśmy mogli dowiedzieć się czegoś więcej.

Adolf Nowy wpis
@Lidia

Ja tego nie pisałem i nie podpisuje się pod tym

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Patryk Wasiak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Zgierz

Super firma polecam wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Wasiak - Zgierz

• Jak się pracuje w Patryk Wasiak?

Zobacz opinie na temat firmy Patryk Wasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patryk Wasiak?

Patryk Wasiak
  • Podgórna 10A