Opinie o Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski w Sierakowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski w Sierakowo

Kuba F

Kupiliśmy auto z którego jestśmy zadowoleni,przejżdżamy na serwis,badanie techniczne.Profesjonalna obsługa i przystępne ceny.Można na nich polegać.Polecam !!!

Megi
@Bożena

Nam otworzyli jak , jak nas przywiozła laweta.

Ryszard Nowy wpis

Zgłosiłem reklamację którą przyjęto i usunięto natychmiast mimo że mieli dużo napraw , dziękuję jestem pod wrażeniem. Polecam wszystkim.

Paulina Nowy wpis

Polecam serdecznie ???? nie mam żadnych zastrzeżeń. Przegląd zrobiony szybko i sprawnie.

Kuba F

Bożena
@Kuba F

a w czym to się przekłada że twierdzisz że można na nich liczyć? sugerujesz że w razie potrzeby otworzą dla Ciebie warsztat w środku nocy? :D

Megi Nowy wpis
@Bożena

Nam otworzyli jak , jak nas przywiozła laweta.

Megi Nowy wpis

Firma Pana Rafała podjęła się reperacji naszego samochodu, z którą nikt nie mógł w okolicy sobie poradzić. Trochę czasu upłynęło, ale samochód działa. Pan Rafał osiągnął cel, a przede wszystkim nie chciał pozostawić nas z niesprawnym samochodem. Zdecydowanie polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się moja smutna historia dot.zakupu auta od FIRMY. DWA MIESIACE TEMU POSTANOWILEM KUPIC MOJE WYMARZONE AUTO. Przez dłuższy czas szukałem na OLX motodom.Trafilem ogłoszenie ford ranger z polskiego salonu bezwypadkowe w stanie idealnym. Niestety nie było opisu stanu auta ani na olx czy Motorola. Teraz już wiem dlaczego. Człowiek który sprzedaje " bezwypadkowe w idealnym stanie" nie chce zostawić śladu kłamstw które opowiada klientom. Każde jego ogłoszenie zawiera ten sam tekst.....opis niebawem. Nie ma możliwości kontaktu przez wiadomości. Również dlatego żeby nie było śladu pytań kupującego. Jakie są standardowe pytania o auto? CZY JEST WYPADKOWE ,CZY MIALO STLUCZKI, W JAKIEJ KONDYCJI SILNIK, CZY UDOKUMENTOWANY PRZEBIEG, KRAJ POCHODZENIA AUTA. TAK BYLO ZE MNA . Z braku możliwości korespondencji,zadzwoniłem do FIRMY która sprzedawała auto. W rozmowie telefonicznej dowiedziałem się że auto z polskiego salonu,absolutnie bezwypadkowe...stan jak z salonu. Byłem szczęśliwy że wreszcie znalazłem FIRME która sprzedaje w takim stanie samochód. Cena nie była niska 74900 zł. Postanowiłem pojechać. Umówiłem się ze sprzedającym. Kupiłem bilet na pociąg. Następnego dnia wyruszyłem po moje wymarzone auto. W Mławie czekał na mnie ojciec sprzedającego.To był luty więc ok. 16.00 robił się zmierzch. Przyjaciel " moim" rangerem. Do firmy dotarliśmy ok 17.00. Piękne zabudowania kilka drogich aut na placu. Zostałem zaproszony do pomieszczeń biurowych. Kawa herbata i..zapewnienia że kupuję najlepszego rangera w Polsce. Mam na myśli stan techniczny bezwypadkowy poprostu SALON 2013 . Ojciec kupującego liczył pieniądze mi kręciło się w głowie ze szczęścia że mam perełkę w koronie. Na koniec dostałem fakturę . Sprzedający poprosił czy może być delikatnie zaniżona . Powiedział że dał mnie to bez znaczenia a on troszkę zaoszczędzi na podatku. Biorąc pod uwagę moje szczęście że trafiłem na tak uczciwych ludzi zgodziłem się żeby moj kochany sprzedawca bezwypadkowego auta troszkę zaoszczędził. Otrzymałem komplet dokumentów kluczki dziękowałem wszystkim obecnym że sprzedali tak wspaniale auto. Ruszyłem w drogę powrotną do domu. Przez następne tygodnie dopieszczaniem mój " skarb". Wydałem resztę zaoszczędzonych pieniędzy ..zabudowa pąki relingi dachowe ,belki box . Goły ale szczęśliwy woziłem się po wybrzeżu. DO WCZORAJ. Przyjechał mój znajomy który prowadzi komis samochodowy w centralnej Polsce. Obejrzał auto i zaproponował że sprawdzi miernikiem grubość lakieru . Oczywiście zgodziłem się . Dobry humor nie opuszczał mnie ..mówiłem ..kochany to salon Polska jak nowy. Bezwypadkowy wyjątkowy. Za chwilę siedziałem na kamieniu i myślałem że umieram. Okazało się że całe auto było w szpachli powtórnie malowany. Były punkty gdzie grubość szpachli przekraczała 1200 mikronów. Normalnie powinno być 90..100. Godzinę później siedzieliśmy przed komputerem z numerem Vin. Przesyłam zdjęcie Vin w załączniku. W poniedziałek mam spotkanie z rzeczoznawca samochodowy oraz radca prawny. Udaje się również do US Puck celem złożenia wniosku w forum wyrażam czynny żal za to że zgodziłem się na zaniżenie wartości auta na fakturze. Kończąc chce poinformować wasza firmę że ten człowiek ,sprzedawca auta jest zwykłym oszustem który bogaci się na takich jak ja. Chciałem kupić solidne auto na lata...BEZWYPADKOWE Z POLSKIEGO SALONU. Pozdrawiam Pelczynski. ID

Weronika

Jestem wieloletnią pracownicą komisu, ale niedługo właściciele przejdą na emeryturę i zamykają firmę. Mi bardzo zależy, by dalej działać w branży, bo, że się tak wyrażę "zjadłam na niej zęby". Czy możecie mi nakreślić, jaka atmosfera panuje w firmie i czy warto do niej aplikować? Czy w ogóle coś by się znalazło...

Danuta Krzysztof

Od dłuższego czasu korzystamy z mężem z usług tej Firmy. Polecamy, zarówno właściciel jak i pracownicy mili, pomocni profesjonalni. Widać porządek i dobrą organizację.

Anna Pszczółkowska

Jesteśmy wieloletnim klientem tej firmy. Korzystamy ze wszystkich usług jakie świadczy Max Auto począwszy od sprzątania, naprawę po zakup nowego auta. Obsługa sprawna, personel miły i pomocny. Pełny profesjonalizm. Polecam.

Jakub
@Anna Pszczółkowska

Bardzo miło czytać pochlebne opinie. Dzięki Tobie chociażby wiadomo, że firma stara się utrzymywać wysoki poziom obsługi współpracujących z nią osób. Jak w ogóle się stało, że wybrałaś właśnie ich? Wybór całkowicie losowy?

Zbigniew

Bardzo polecam Auto Max nigdy mnie nie zawiedli zawsze zostawiam tam moje pojazdy ( motocykle , samochody ) i zawsze wszystko zrobione idealnie na czas . Pozdrawiam pana Marcina :)

Mateusz VW Passat b5 fl

Pełen profesjonalizm.Bylem tam pierwszy raz na początku 2019 roku i polecam wszystkim ten warsztat z czystym sumieniem.Zawsze będę tam wracał.

Jasiek

Pracownik zadowolony z pracodawcy pracuje bardzo dobrze to i pochwały zostawiają klienci!!

Ewelina Przemysław Krupiński

Dzień Dobry jesteśmy stałymi klientami. Zakupiliśmy kilka aut i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa profesjonalna. Każda naprawa jest zrobiona solidnie i bardzo szybko. Właściciel jest bardzo miłym doradczą I profesjonalny w swoim fachu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego warsztatu. POLECAM WSZYSTKIM.

Marcin Sokołowski

Firma jest profesjonalna i rzetelna w swoich działaniach ,obsługa zawsze miła i pomocna ,polecam serdecznie

10/10

Moja opinia jest bardzo pozytywna ze względu na bardzo szybkim wykonaniu pracy przy moim aucie a także dokładności . Miałem malowany zderzak przedni , tylni , maskę , wymienione również dwa halogeny, zaślepki zderzaka, lampa przednia i oczywiście polerka co do auta bardzo lubię dbać o samochód więc chciałem żeby prace były wykonane bardzo staranie dlatego zdecydowałem się na serwis MAX - AUTO Sierakowo . Za całość prac jakie wykonano cena którą usłyszałem była zadowalająca i warta tego co wykonano przy aucie . Polecam z czystym sumieniem 10/10 . Moje BMW e60 lśni jak nowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski - Sierakowo

• Jak się pracuje w Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski?

Zobacz opinie na temat firmy Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski?

Max-Auto Autokomis-Naprawa Pojazdów Rafał Wacławski
  • 50a