Opinie o Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak w Gniezno

Czy Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak zatrudnia studentów?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry. Na chwilę obecną mamy pełny pakiet pracowników.

Zosia Nowy wpis

Polecam

Kupiłem Dacie duster jestem zadowolony miła obsługa polecam

Firma Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jarek

Taki spokój na forum dla pracowników to dość dziwna sytuacja. Mam nadzieję, że nie będę żałował, że złożyłem cv?

Zygmunt

Kupiłem Suzuki Baleno , dostałem gwarancję . Pan Andrzej właściciel Firmy to słowny i przyzwoity człowiek. Do wymiany był wahacz , dostałem nowy, drobne naprawy w aucie zrobił. Zawsze odbiera telefon, udziela wszelakich informacji. Człowiek kompetentny i bardzo miły, naprawdę godny zaufania !Drobne potknięcia były ale kto ich niema. Polecam bezinteresownie. Zygmunt .

Wanda

Jeszcze nikt z pracowników nie wypowiedział się na temat pracy w firmie. Powiedzcie nam jak przebiega współpraca zarówno z pracownikami jak również właścicielem firmy. Czy za brak wpisów odpowiada pozytywna atmosfera panująca w Chomraf? Każda wypowiedź będzie dla nas cenna. Czekamy na informacje.

borys

auto kupiłem 5 lat temu i jest super Moje sugestie dla Chomraf Autokomis (usunięte przez administratora): powinni przyjmować samochody w rozliczenie Lubię atmosferę w Chomraf Autokomis (usunięte przez administratora) za: obsługaklijenta

Przestrzegam przed zakupem

Nie polecam. Wszystkie samochody mocno uszkodzone, często po powodzi. Sprzedający na zadane pytania szczgółowe odpowiada każdemu potencjalnemu nabywcy tą samą bajkę np. "mam dużo samochodów ale nie pamiętam dokładnie, mam gdzieś zdjęcia w komputerze" (ale nigdy nie może ich znaleźć) itp. Składa obietnice, że później wszystko załatwi czyli nigdy. Często wysługuje się pracownikiem sprzedaży by unikać kontaktu z klientem. Jedyny argument, którego używa to przebieg. Samochody są po dużych wypadkach, wstawiane poduszki, ćwiartki itd. Przestrzegam.

Bart

Super auta!Bardzo dobry komis super właściciele, kupiłem u Nich kolejne 3 autko i napewno nie ostatnie! Nie wierzcie w to co mówią i piszą inni,wystarczy sobie auto sprawdzić przed kupnem i tyle! Polecam w 100%!

wasyl

Witam firma sprowadza tylko auta powypadkowe oraz popowodziowe należy dobrze sprawdzić mój znajomy kupił tam auto okazało sie ze po powodzi . Dobrze sprawdzajcie jesli auto jest bezwypadkowe i w miare nowe to po zalaniu woda !!!!!

Lukimen

Witam. Po zakupie okazało się ze niesprawny jest wężyk do spryskiwaczy i trzeba go wymienić. Po rozmowie telefonicznej powiedziano ze mogę przyjechac( koszt dojazdu przekracza logikę) lub wyślę mi bo za fv własne nie zawracają. Pozniej info ze wyślą na dniach. Po tygodniu ze jest we Francji i w poniedzialek/ worek wyśle, po czym cisza i nieodbieranie telefonów. Toc to nie cały silnik, chodzi o zasadę. Po sensie ze bedzie negatywny komentarz oddzwonił i wyzywał od pojebow i ze mogę sobie przyjechać to wymienia ( to przerabialiśmy) lub jednak ze mogę na rachunek i pieniądze odda!!!! Już widzę jak działa ta ich gwarancja na pół roku i auto 2 miesiące kwitnie pod blokiem jakby coś poważnego się stało. Ludzie masakra. Auto spoko ale gościu nie warty zaufania!!!

MARG

OK

Zostaw merytoryczną opinię o Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak - Gniezno

• Jak się pracuje w Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak?

Zobacz opinie na temat firmy Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Chomraf Auto Handel. Komis Import Export Handel Częściami Andrzej Chomiak
  • Poznańska 97