counter
Paweł Nowy wpis
Klient

Kupiłem Dacie duster jestem zadowolony miła obsługa polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Ile jest zmian w Chomraf Autokomis Andrzej Chomiak?

Jarek Nowy wpis

Taki spokój na forum dla pracowników to dość dziwna sytuacja. Mam nadzieję, że nie będę żałował, że złożyłem cv?

Zygmunt Nowy wpis
Klient

Kupiłem Suzuki Baleno , dostałem gwarancję . Pan Andrzej właściciel Firmy to słowny i przyzwoity człowiek. Do wymiany był wahacz , dostałem nowy, drobne naprawy w aucie zrobił. Zawsze odbiera telefon, udziela wszelakich informacji. Człowiek kompetentny i bardzo miły, naprawdę godny zaufania !Drobne potknięcia były ale kto ich niema. Polecam bezinteresownie. Zygmunt .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wanda

Jeszcze nikt z pracowników nie wypowiedział się na temat pracy w firmie. Powiedzcie nam jak przebiega współpraca zarówno z pracownikami jak również właścicielem firmy. Czy za brak wpisów odpowiada pozytywna atmosfera panująca w Chomraf? Każda wypowiedź będzie dla nas cenna. Czekamy na informacje.

borys

auto kupiłem 5 lat temu i jest super Moje sugestie dla Chomraf Autokomis (usunięte przez administratora): powinni przyjmować samochody w rozliczenie Lubię atmosferę w Chomraf Autokomis (usunięte przez administratora) za: obsługaklijenta

Przestrzegam przed zakupem

Nie polecam. Wszystkie samochody mocno uszkodzone, często po powodzi. Sprzedający na zadane pytania szczgółowe odpowiada każdemu potencjalnemu nabywcy tą samą bajkę np. "mam dużo samochodów ale nie pamiętam dokładnie, mam gdzieś zdjęcia w komputerze" (ale nigdy nie może ich znaleźć) itp. Składa obietnice, że później wszystko załatwi czyli nigdy. Często wysługuje się pracownikiem sprzedaży by unikać kontaktu z klientem. Jedyny argument, którego używa to przebieg. Samochody są po dużych wypadkach, wstawiane poduszki, ćwiartki itd. Przestrzegam.

Bart

Super auta!Bardzo dobry komis super właściciele, kupiłem u Nich kolejne 3 autko i napewno nie ostatnie! Nie wierzcie w to co mówią i piszą inni,wystarczy sobie auto sprawdzić przed kupnem i tyle! Polecam w 100%!

Jak wyglądają dziś zarobki w Chomraf Autokomis Andrzej Chomiak? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

wasyl

Witam firma sprowadza tylko auta powypadkowe oraz popowodziowe należy dobrze sprawdzić mój znajomy kupił tam auto okazało sie ze po powodzi . Dobrze sprawdzajcie jesli auto jest bezwypadkowe i w miare nowe to po zalaniu woda !!!!!

Lukimen

Witam. Po zakupie okazało się ze niesprawny jest wężyk do spryskiwaczy i trzeba go wymienić. Po rozmowie telefonicznej powiedziano ze mogę przyjechac( koszt dojazdu przekracza logikę) lub wyślę mi bo za fv własne nie zawracają. Pozniej info ze wyślą na dniach. Po tygodniu ze jest we Francji i w poniedzialek/ worek wyśle, po czym cisza i nieodbieranie telefonów. Toc to nie cały silnik, chodzi o zasadę. Po sensie ze bedzie negatywny komentarz oddzwonił i wyzywał od pojebow i ze mogę sobie przyjechać to wymienia ( to przerabialiśmy) lub jednak ze mogę na rachunek i pieniądze odda!!!! Już widzę jak działa ta ich gwarancja na pół roku i auto 2 miesiące kwitnie pod blokiem jakby coś poważnego się stało. Ludzie masakra. Auto spoko ale gościu nie warty zaufania!!!

MARG

OK

Zostaw merytoryczną opinię o Chomraf Autokomis Andrzej Chomiak - Gniezno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.