Radlin

Opinie o Michael-Tuning System Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Teresa Michalik

Gość_11

Ktoś coś może powiedzieć o warunkach pracy i zarobkach konstruktora?

Marcin_08_11

HEhe Z Tymi zarobkami to naprawde lipa. To i nas nawet pracownik na hali w pierwszym miesiacu swojej pracy zarobi wiecej niz konstruktor

SamWieszKto

ROBOTA NA STREFIE GOSPODARCZEJ: Zależy do jakiego działu trafisz. KONSTRUKTORZY To najgorszy dział. Robota jak w Auschwitz, kierownik Kapo znęcający się nad młodymi, kłamstwo ma na drugie imie. Płaca porównując do stresu głodowa. Atmosfera chora. NARZĘDZIOWNIA Robota fajna, atmosfera też fajna, zależy dużo od zmiany. Płaca na początku głodowa, później jeśli umiesz robić to na 2k możesz liczyć. Najlepszy dział. ŚLUSARNIA W okolicy najlepsza robota do spawacza, generalnie nie można narzekać, jedynie na zarobki które sa głodowe. INNE Dużo zależy na jakiej maszynie bedziesz robić, ogolnie robote duzo osob sobie chwali. Wszyscy narzekaja na zarobki: Doswiadczony spawacz MAX 2400 Majster 3200 Narzedziowiec ok 5 lat dośw. 2200 Operator CNC okolo 2200-2400zl do 10lat dosw. Konstruktor 2000-2300 zl pare lat dośw. Generalnie robota jest ok, warunki sa bardzo dobre, robota pewna, wypłata zawsze na czas, jakis tam smieszny dodatek swiateczny i na urodziny tez jest. Ale zarobki głodowe.

Szukasz pracy?

zbłędu

Firma nastawiona na wyzysk pracowników (fachowców i mniej doświadczonych)praca cały czas pod okiem tak zwanych koordynatorów inaczej kapusiów i załogi z grona rodziny Michalika (kapowanie i szukanie haków) Do tego kierownik hromy lewatywa bezbłędny w robieniu głupkowatych, irytujących uwag. Tu uczciwy pracownik nie zarobi można harować i dostać coś na odczepne, żeby mieć na dojazdy i słabe jedzenie. Po za tym typowa ciągła nagonka na pracowników, brak zaufania do ludzi i ciągłe naciski szczególnie przy zbliżającej się wypłacie (znaleźć haka). Pracownik tu jest obligatoryjnie przy zatrudnieniu skazany na bycie lumpem

Zostaw opinię o Michael-Tuning System Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Teresa Michalik - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michael-Tuning System Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Teresa Michalik