Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski

Gdańsk

Opinie o Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski

Marek

Ja jestem zadowolony. Dane do faktury chcieli od razu a płaciłem gotówką. Poprosili mnie o komentarz wiec - Polecam p.s naprawa polegała na wymianie synchronizatorów i łożysk skrzyni biegów .Chodzi jak nowa :)

krzysiek

Polecam!!!!

Klient

Nie polecam !!! Najważniejsze dla tej firmy nie jest naprawa sprzętu, ale dane do faktury i zapłata za coś czego jeszcze nie zrobili. Koszty generują się później same z niczego. Radzę uważać i dobrze się zastanowić.

Marek Scania

Polecam

xxxnx

Klient
@xxxnx 09.12.2013 21:00
nie polecam! [usunięte przez moderatora] skasował za coś co nie było w ogóle robione! omijać szerokim łukiem!...

Bardzo dziwne . Naprawailem skrzynię biegow za 25 000 tys ( w serwisie 49 000) . Dostałem stare czesci ( faktury do wglądu pokazał sam szef ) i wszystko swietnie działa . W tym samym czasie naprawili silnik u mojego znajomego ( tez dobrze ) . Powinienem stanąć w ich obronie bo zrobili kawał dobrej roboty !!!! Pozdrawiam cała załogę .Marek

Zostaw opinię o Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski