Opinie o Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski w Gdańsk

Jak wygląda sprawa grafiku w Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zygmunt Nowy wpis

Polecam . Potrzebujemy aktualnie mechanika do wyjazdów i na miejscu . Nie wyrabiamy się z praca .

Ferdek

Podpowie mi ktoś jakie są szanse na pracę w firmie, słyszałem dobre opinie i chciałbym się dostać.

Darek Nowy wpis
@Ferdek

A to Pan Kondrat decyduje po spotkaniu w warsztacie..

Szukamy mechaników . Polecam .Zapraszamy do kontaktu

Edyta Nowy wpis
@Michał

A czego mniej więcej oczekujecie od kandydatów? Wymagane jest ukończenie wyspecjalizowanej szkoły czy wystarcza wam wiedza i doświadczenie? Przyjmujecie do siebie kobiety?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Dziś rano zamówiony serwis przed Gdańskiem na A1 , Zapłaciłem 3 776,10 brutto , zgłoszona awaria około 9 -> 9:30 wysłane zlecenie plus zdjęcia około 15 otrzymuję informację iż naprawa będzie trwała 2 dni i się powiększy o około 2000-2500 zł , Jeśli nie jest pan wstanie naprawić/ usprawnić ciężarówki to proszę się nie podejmować napraw na drodze i nie obiecywać .. i nie wyciągać pieniędzy od firmy jak nie jesteście wstanie naprawić usprawnić Kategorycznie Nie polecam usług tej firmy , jest to naciąganie klientów na koszty i brak efektu . proszę omijać szerokim łukiem

Michał Kuta

Menio

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników oceniających pracę w firmie!

klijent

nie polecam straszny (usunięte przez administratora) omijac szerokim łukiem ten warsztat gwarantuje ze jak raz pojedziecie to bedzie to wasza ostatnia wizyta kasuje(usunięte przez administratora)

Ja jestem zadowolony. Dane do faktury chcieli od razu a płaciłem gotówką. Poprosili mnie o komentarz wiec - Polecam p.s naprawa polegała na wymianie synchronizatorów i łożysk skrzyni biegów .Chodzi jak nowa :)

krzysiek

Polecam!!!!

Klient

Nie polecam !!! Najważniejsze dla tej firmy nie jest naprawa sprzętu, ale dane do faktury i zapłata za coś czego jeszcze nie zrobili. Koszty generują się później same z niczego. Radzę uważać i dobrze się zastanowić.

Marek Scania

Polecam

xxxnx

nie polecam! [usunięte przez moderatora] skasował za coś co nie było w ogóle robione! omijać szerokim łukiem!

Klient
@xxxnx

Bardzo dziwne . Naprawailem skrzynię biegow za 25 000 tys ( w serwisie 49 000) . Dostałem stare czesci ( faktury do wglądu pokazał sam szef ) i wszystko swietnie działa . W tym samym czasie naprawili silnik u mojego znajomego ( tez dobrze ) . Powinienem stanąć w ich obronie bo zrobili kawał dobrej roboty !!!! Pozdrawiam cała załogę .Marek

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski?

Zobacz opinie na temat firmy Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski?

Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Mechanika i Elektronika Samochodowa Konrad Ustarbowski