Allus Auto Piotr Greipner

Opinie o Allus Auto Piotr Greipner

holek

UCZCIWIE I PROFESJONALNIE, POLECAM ! Chłopaki dają czadu, jeszcze nikt mi nie ustawił tak dobrze geometrii kół (kierownica idealnie prosto), drżenie auta przy pewnych prędkościach również wyeliminowane.Pozdrawiam Allus Auto.

ambi

Dopiero wprowadziłem się na Bemowo z innego miasta i szczęśliwie trafiłem na ten serwis. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Brak jakiegokolwiek naciągania, widać tu dobro klienta na pierwszym miejscu. Zrobiłem przegląd z wymianą rozrządu w moim aucie, wymieniłem opony i skorzystałem z przechowalni. Wszystko ładnie rozpisane na fakturze, no i oczywiście wielki plus za możliwość płacenia kartą. Polecam firmę Allus Auto wszystkim którzy szukają nowego warsztatu z wulkanizacją.

J.K. POLSKA

Bardzo profesjonalny warsztat. Najważniejsze, że dobro klienta jest tam na pierwszym miejscu. Wymieniałem w swoim aucie rozrząd, opony, naprawiłem przy okazji skrzywioną felgę i zrobiłem geometrię kół. Jestem bardzo zadowolony, polecam warsztat Allus Auto!!! Nie trzeba latać do bankomatu mają płatność kartą!

Zostaw opinię o Allus Auto Piotr Greipner - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allus Auto Piotr Greipner