Rocar Bis Sp . z o.o.

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o Rocar Bis Sp . z o.o.

Marcin

Firma dno wszyscy dosłownie wszyscy pracownicy pracują tam za karę chyba. Szczególnie Pan o imieniu Zbigniew M. Wchodzisz to już wzrokiem ci mówi " po co tu przyszedłeś" pierwszy i ostatni raz robiłem tam przegląd.

ROCAR
@Marcin 13.10.2016, 15:17

Ach ta konkurencja , proszę się ujawnić to porozmawiamy i sprawdzimy co było nie tak

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Rocar Bis Sp . z o.o.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o Rocar Bis Sp . z o.o. - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rocar Bis Sp . z o.o.