counter
1 1 5 5 1
Aneta Nowy wpis
Klient

Po usunięciu usterki, powietrze nadal schodziło. Pan nie odbierał telefonu. Gdy udało się skontaktować, stwierdził że wszystko jest w porządku. Pojechałam do innego serwisu. Okazało się, że było jakieś rozszczelnienie. Nie polecam

Właściciel Nowy wpis
@Aneta

Opisna wyżej sytuacja w ogóle nie miała miejsca. Komentarz jest zmyślony. Mam nadzieję, dało to Pani/Panu choć trochę satysfakcji. Proszę zauważyć, że negatywne komentarze tej osoby o bardzo podobnej treści pojawiły się również na innych stronach.

Piotr Nowy wpis

Profesjonalnie, polecam

Tak1Nie
Radek Nowy wpis

Bardzo polecam. Profesjonalna jakość i obsługa. Dodatkową wartością jest możliwość elastycznego dostosowania terminu do potrzeb oraz możliwość uzyskania dodatkowych informacji.

Tak1Nie

Twoja opinia o firmie Marpol Piotr Pilarczyk w miejscowości Mścice jest pilnie potrzebna osobom starającym się o zatrudnienie. Dodaj komentarz i zostań ich zawodowym doradcą. Ich kariera może zależeć od twojego komentarza.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Marpol Piotr Pilarczyk - Mścice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad