Mach-Serwis S.C. Naprawa Samochodów Iwona Machaj Grzegorz Machaj

Kraków

Opinie o Mach-Serwis S.C. Naprawa Samochodów Iwona Machaj Grzegorz Machaj

Marzena

Przyjechałam z jedną usterką, "mechanik" wykrył kilka, obiecał że usunięcie nastąpi szybko, zgodziłam się, owszem auto do odbioru było za 2 godziny, niestety przypadkowa wizyta w innym warsztacie ujawniła oszustwo pana Machaja, zapłaciłam kilkaset złoty za coś czego nie naprawił, bo kolejny mechanik stwierdził że część jest oryginalna z pierwszego montażu, i niestety nie wymieniona. Nie polecam, miły człowiek ale niestety oszukuje :(

Aga

Mach-Serwis S.C. Naprawa Samochodów Iwona Machaj Grzegorz Machaj, to firma łysego cwaniaka który was okradnie na czym bedzie mógł, nie bez przyczyny został wyrzucony z firmy Azmot gdzie przedtem pracował. Napisze krótko, Złodziej, cwaniaczek jakich mało, jak ktoś sie nie zna na autach to Grzegorz Machaj potrafi wam wmówić że wasze auto ma chorą jedną nerkę którą on wymienił przy okazji wymiany klocków hamulcowych. Zresztą jego osobista aparycja mówi sama za siebi kim ten człowiek jest. Przestrzegam!!!!!

Zostaw opinię o Mach-Serwis S.C. Naprawa Samochodów Iwona Machaj Grzegorz Machaj - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mach-Serwis S.C. Naprawa Samochodów Iwona Machaj Grzegorz Machaj