Auto-Max Mariusz Tałaj

Zawidza

Opinie o Auto-Max Mariusz Tałaj

mateusz

Witam. Odradzam wam tego mechanika. naprawia auta wtedy kiedy moze dobra kase za to wziasc i wpierwszej kolejnosci znajomym naprawi, a nieznajomy musi czekać i nie dotrzymuje slowa w terminie.. a Jego dzieci kręcą się wokół samochodów, wsiadają rysuja auta, nawet przypilnowac ich nie umie. Długo sie czeka na obsługę i rzeczywiscie ciezko sie do niego dodzwonić. Wiecznie ma problem z zasiegiem, nigdy do niego nie zaprowadzajcie. Odradzam tego cwaniaczka.!

Mariusz
@mateusz 19.03.2016 19:21

Witam użytkowników gowork.pl Klient „Mateusz” chciał abym naprawił mu uszkodzone auto które kupił zagranicą i wstępnie się zgodziłem aby przywiózł samochód na zdiagnozowanie usterki. Auto przyjechało na lawecie prawdopodobnie prosto z zagranicy do mojego warsztatu i zostało postawione przed warsztatem gdzie nikt nie mógł go porysować a już na pewno nie dzieci. Uważam, że auto było kupione w takim stanie a gość chciał mnie wrobić w naprawę uszkodzeń lakierniczych. Co do długich terminów napraw to nieraz faktycznie są one wydłużone ale o terminie naprawy zawsze wcześniej informuję klienta, że jest np. któryś w kolejce do naprawy auta a ten stan rzeczy też świadczy, że klienci mi ufają i wiedzą, iż pomimo, że niekiedy czas wydłużonej naprawy zawsze ich auto zostanie naprawione skutecznie i profesjonalnie.

Krzysiek

W tym warsztacie naprawiam kilka aut i jestem zadowolony z ich obsługi.

Adam

Pozwolę sobie się nie zgodzić z Panów opinią o tym mechaniku ponieważ ten mechanik zna się na swojej pracy i wie co robić gdy masz problem z autem i potrafi go rozwiązać. Miałem problem ze swoim autem i jeździłem z nim od mechanika do mechanika i wszyscy polegli w moim regionie z naprawieniem go i jedynie ten mechanik mi pomógł i naprawił ten samochód z którym nikt wcześniej sobie nie poradził. Dlatego z całą stanowczością mogę go POLECIĆ !!!

Krzychu

Zgadzam sie z opinią powyżej. Długo trzeba czekać i często nie odbiera telefonów od klientów.. Jeśli poszukujecie dobrego mechanika to jego na pierwszym miejscu odradzam.

Nie polecam!! To jest gość który nie zrobi samochodu w terminie..!! Miesiąc czasu potrafił zwlekać ze zmianą silnika.!!! PSEUDO MECHANIK !!!!!

Zostaw opinię o Auto-Max Mariusz Tałaj - Zawidza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Max Mariusz Tałaj