MOBI GUM

Strzegom

Opinie o MOBI GUM

Szpunti

To jest wielki przekręt i bankrut jak najdalej od tej firmy!!!!!przekręt!!!!

zamor

OSZUST KłAMCA, omijajcie z daleka, pracowałem u niego pół roku, ma totalną zlewkę na pracowników, teraz zatrudnia ukrainców bo ci go jeszcze nie znają, ale już chodzą po strzegomiu i wyzywają ( Jarusia-oszusta) od najgorszych,chyba nie ma człowieka którego by nie wykręcił na kasę .

hbcv

Ale niby o co tam płakali @Strzegom o opony? :) Bo nie wiem o co konkretnie, opisz jakąś sytuację a nie to, że ludzie coś tam mówią. Ludzie mówią wiele rzeczy..

Strzegom

Wysoką jakoś to mają przekrętów. Taniej i lepiej kupicie w internecie. Wystarczy popytać w okolicy. Jak to mówią "już niejeden przez niego płakał"

a

zwodzą klientów zamawiających opony nie polecam tej firmy

totalne 000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

daro

koledzy ten mobi gum jeszcze istnieje bo słyszałem że wszędzie go gonią zaległości komornicy siadają na jego konto jak tam się pracuje bo z tego co piszecie to chyba lipa mobi gum firma tzw. kogucik

GREGOR

Witam , ja pracowałem i moge polecic. Pracy duzo, placi dobrze, sprzet nowy , szef tesz pracuje i wie jak ta praca wyglada i wie kiedy sciemnialismy, wady dlugo a w zimie zimno. taka praca taraz jezdze tirem i tesz leko nie jest

Przemo

GADANIE, MÓJ KOLEGA PRACUJE JUŻ DWA LATA I NIE NARZEKA PŁACI NA CZAS A MARUDZI JAK KAŻDY SZEF JA PRÓBUJĘ KILKA MIESIĘCY MAM NADZIEJĘ ŻE MNIE TERAZ PRZYJMIE. PRZEMO

zgadzam sie z kolega ,obraża sie o wszystko... tam nie ma 40 godzinnej pracy tygodniowo,tyle w jeden dzień chłopaki potrafili robic...8 godzin dziennie to świeto w tej firmie.. Za nadgodziny nie ma 50 ani 100 ,płaci jak za zwykła godzine pracy..

Zostaw opinię o MOBI GUM - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOBI GUM