Sosnowski Jarosław Sosnowski

Lubliniec

Opinie o Sosnowski Jarosław Sosnowski

CZAK NORIS

Niestety Pan (usunięte przez administratora)często zastawia 2-3 lub nawet 4 miejsca mieszkańcom osiedla Cebulskiego, bo mu szkoda dogadać się ze wspólnotą i podnajmować te miejsca i legalnie z nich korzystać, a nie utrudniać ludziom korzystanie z tego za co ONI PŁACĄ i remontują. Wstyd, tak Sąsiedzie się NIE ROBI !!!

Bolek

Omijac szerokim łukiem naciągacz i złodziej możę umiał naprawiac automaty te stare 3 biegowe ,ale do spulczesnych aut sie nie nadaje, chciał mie naciagnac na nowy sterownik skrzyni w audi a 4 ,naszczescie sie nie zgodzilem bo zazyczył sobie 1800 zl z jego fuszerom a zajechałem do Lisowa do Wysodzkiego i zaplacilem 60 zloty za jakis tam czujnik i auto smiga juz prawie 6 miesiecy a ten partacz chial na hybił trafił wymienic sterownik kąpletnie sie niezna dużo ludzi oszukał jak tak pytam po Lublincu to zgroza

Zostaw opinię o Sosnowski Jarosław Sosnowski - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sosnowski Jarosław Sosnowski