Opinie o The Best Zabielski Dariusz Zabielski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie The Best Zabielski Dariusz Zabielski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie The Best Zabielski Dariusz Zabielski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Best Zabielski Dariusz Zabielski w Warszawa

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy The Best Zabielski Dariusz Zabielski w mieście Warszawa. Czekamy na newsy od użytkowników.

Luk

Omijaj szerokim łukiem mi padła po 14 miesiącach i powiedział że po gwarancji jest i może ją zrobić z rabatem w tamtym roku 600 a teraz 800 dziwny rabat

Jusia1 Nowy wpis
@Luk

Na część regenerowaną gwarancją jest 1 rok, normalne że po półtorej prawie roku część może być droższa i cena nawet z rabatem wyższa od kupionej wcześniej. Za darmo nic nie ma.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w The Best Zabielski Dariusz Zabielski?

A6 Nowy wpis

Omijajcie te firmę z daleka sprawa skończy się prawdopodobnie w sądzie ,kupiłem alternator do audi a6 c8 za 3500zł (w serwisie 6800zł)w ogłoszeniu było że część jest nowa gdy dzwoniłem pan potwierdził że część jest nowa tzw.leżak magazynowy mam do sklepu 150 km po zajechaniu da sklepu na ulicy Orzechowej 25 pan dalej twierdził ż alternator jest nowy po opłaceniu kwoty kartą pan przyniósł używany alternator twierdząc że jest nowy i 100 % sprawny poinformowałem go że montaż tej części w aucie kosztuje 2000 zł (kodowanie odpowietrzanie płynu chłodzącego)i jak będzie uszkodzony będę żądał zwrotu za część i za montaż ,po zamontowaniu w autoryzowanym warsztacie okazało się żę alternator jest uszkodzony .Musiałem poświęcić dwie dniówki przejechać 600 km i po zwrocie alternatora oczywiście w obecności policji nie odzyskałem ani za część ani za montaż domagam się także 1000 zł za stracony mój czas oraz za poniesione koszty przejazdu.Pan odbierający reklamacje jeszcze miał aluzje czy to na pewno ten alternator hamstwo w biały dzień.Szkoda że nie czytałem opini wsześniej.NIE POLECAM 1000%!!!!!!!

Jak wygląda kwestia awansu w The Best Zabielski Dariusz Zabielski? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pomocnik Mechanika?

Czy kandydat na stanowisko Pomocnik mechanika - regeneracja podzespołów samochodowych w firmie The Best Zabielski Dariusz Zabielski ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Rafał

Potwierdzam opinie poprzedników, zamierzam podać ich do sądu, przekładnia którą mi regenerowali za 2500zł pracowała dokładnie 34dni , jestem w drodze na Chorwację, na Węgrzech auto trafiło do serwisu Forda i byłem zmuszony zakupić nową przekładnie za równowartość 1300euro , regenerowana przekładnia w środku była cała skorodowana , nic nie było w niej zmieniane oprócz osłon drążków kierowniczych, śmiech na sali co ta firma zrobiła, węgierscy mechanicy dię śmiali jak powiedziałem że to było regenerowane, mam wszystko spakowane w bagażniku jak dojadę do Polski to oddaje to do opinii rzeczoznawcy i zakładam sprawę , nie pozwolę się tak (usunięte przez administratora)

Mario

Witam, zakupiłem 3 miesiące temu maglownice, i szrot, cieknie z listwy!!! Zero odpowiedzialności! Omijać z daleka!

Jak dużo osób pracuje w The Best Zabielski Dariusz Zabielski?

Luk

Po miesiącu pompa rozładowywała akumulator .Wymienili .Po 14 miesiącach padła pompa i wyparli się gwarancji 24 miesięcznej ktura jest na ich stronie nawet nie sprawdzili co się stało.Kontakt tylko ze sprzedawcą .W dziwny sposób tylko moja się zepsuła a inne działają .Omijać tą firmę z daleka .Poprosiłem o kontakt z właścicielem,sprzedawcą mnie olał (usunięte przez administratora) gwarancja jaka !

@Luk

(usunięte przez administratora) Z daleka od nich!!!!!!!!

Kupiłam u nich pompę za 450zł (regenerowaną) Od początku szwankowała. U Zabielskiego zregeneruj pompę wspomagania a długo nie pojeździsz. Gwarancji Ci nie uznają. Podmienią pompę, którą dajesz do reklamacji, twierdząc, że to z Twojej winy nastąpiła usterka. Mają rezerwowe pompy, które pokazują w razie potrzeby. Sami siebie sprawdzają, i nie przyznają się do błędów. Oferują w zamian inną pompę dając upust 50 zł.(ludzkie pany). Nie polecam!!!

@Ewa

To norma u nich.(usunięte przez administratora)

T.Wullum

Brak slow! Zostalismy (usunięte przez administratora).Zakupilismy u nich dwie odnowione sprezarki. Dzialaly krotka chwile.Zostaly przez nas wyslane w ramach reklamacji. Oczywiscie wszystkiego sie wyparli. Jakoby zostaly zamontowane do niewlasciwego pojazdu. Bzdura. Sprawa skonczy sie w sadzie!!! Prosze o kontakt wszystkich w podobnej sytuacji!!!

@T.Wullum

Dokladnie tak jak u nas!!!! Czas najwyzszy podac ich do sadu!!!!!

air pompa

Z bólem piszę opinię jak najbardziej negatywną . Stwierdzam pogorszenie się obsługi. Korzystałem z usługi regeneracji pompy kilka miesięcy temu i byłem jak najbardziej zadowolony, szybko, solidnie i słownie zgodnie z ustaleniami . Niestety teraz pompa została wysłana w poniedziałek i dotarła we wtorek rano (potwierdzenie odbioru). Przed wysłaniem zostałem poinformowany telefonicznie , że wycena nastąpi w dniu dostawy a po mojej akceptacji na naprawę , najpóźniej następnego dnia zostanie do mnie wysłana. Niestety do czwartku nikt się ze mną nie kontaktował pomimo że ja dzwoniłem i się przypominałem. Uzyskiwałem informację że pompa leży na produkcji i jak będzie coś wiadomo to się odezwą. W czwartek nie wytrzymałem i nacisnąłem mocniej. Po tym otrzymałem telefon z produkcji o wysokości naprawy. W piątek czekałem na telefon odnośnie jednej części kluczowej w mojej decyzji o naprawie. Dziś jest poniedziałek a ja nic nie wiem. Samochód jest unieruchomiony u mechanika a mi ręce opadły. Zamówiłem nową pompę i czekam kiedy się im przypomnę.

Zostaw merytoryczną opinię o The Best Zabielski Dariusz Zabielski - Warszawa

The Best Zabielski Dariusz Zabielski