Opinie o The Best Zabielski Dariusz Zabielski w Warszawa

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w The Best Zabielski Dariusz Zabielski odbywa się również w języku angielskim?

T.Wullum Nowy wpis

Brak slow! Zostalismy (usunięte przez administratora).Zakupilismy u nich dwie odnowione sprezarki. Dzialaly krotka chwile.Zostaly przez nas wyslane w ramach reklamacji. Oczywiscie wszystkiego sie wyparli. Jakoby zostaly zamontowane do niewlasciwego pojazdu. Bzdura. Sprawa skonczy sie w sadzie!!! Prosze o kontakt wszystkich w podobnej sytuacji!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 357 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy The Best Zabielski Dariusz Zabielski?

air pompa Nowy wpis

Z bólem piszę opinię jak najbardziej negatywną . Stwierdzam pogorszenie się obsługi. Korzystałem z usługi regeneracji pompy kilka miesięcy temu i byłem jak najbardziej zadowolony, szybko, solidnie i słownie zgodnie z ustaleniami . Niestety teraz pompa została wysłana w poniedziałek i dotarła we wtorek rano (potwierdzenie odbioru). Przed wysłaniem zostałem poinformowany telefonicznie , że wycena nastąpi w dniu dostawy a po mojej akceptacji na naprawę , najpóźniej następnego dnia zostanie do mnie wysłana. Niestety do czwartku nikt się ze mną nie kontaktował pomimo że ja dzwoniłem i się przypominałem. Uzyskiwałem informację że pompa leży na produkcji i jak będzie coś wiadomo to się odezwą. W czwartek nie wytrzymałem i nacisnąłem mocniej. Po tym otrzymałem telefon z produkcji o wysokości naprawy. W piątek czekałem na telefon odnośnie jednej części kluczowej w mojej decyzji o naprawie. Dziś jest poniedziałek a ja nic nie wiem. Samochód jest unieruchomiony u mechanika a mi ręce opadły. Zamówiłem nową pompę i czekam kiedy się im przypomnę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy The Best Zabielski Dariusz Zabielski w mieście Warszawa. Czekamy na newsy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o The Best Zabielski Dariusz Zabielski - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad