counter
Iwona Nowy wpis

Jest tutaj ktoś z pracowników Auto-Serwisu? Chciałabym znać szczegóły dotyczące pracy dla nich? Czy zatrudniają pracowników biurowych i czy oferują dla nich jakieś dodatki?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 581 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Auto-Serwis Jarzyna Karol?

Karol Nowy wpis

Jestem ciekawa jak duża jest rotacja w tej firmie, ktoś coś?

BMW 535D Nowy wpis

Tragedia! Po usunięciu awarii gościu skasował za "naprawę" samochód przejechał 200km po czym awaria wróciła! Oddając samochód na reklamację naprawy, czekałem 4 tygodnie, przy samochodzie przez ten czas nie było nic zrobione! odebrałem samochód dalej nie sprawny dodatkowo z uszkodzonym lakierem !!! przy czym właściciel warsztatu nie przyznawał się do tego, że lakier został uszkodzony na terenie jego warsztatu! NIE POLECAM !!! DODAM, ŻE ZLOKALIZOWANIE TEJ DROBNEJ AWARII INNEMU MECHANIKOWI ZAJĘŁO 40MIN A NAPRAWA 1 GODZINĘ.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Choracy

Tylko szkoda, że sami klienci piszą na tym forum pracowniczym. A jak się pracuje w firmie?

Marcel420

Moim zdaniem najlepszy mechanik w tychah, wymienił mi rozrząd w bwm 318d silnik n47 który znajduję się z tyłu silnika i trzeba go wyjąć żeby zmienić, gość zrobił to naprawde szybko i z pełną perfekcją skasował 2x mniej niż zaśpiewali na innych warsztatach. Naprawde polecam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Auto-Serwis Karol Jarzyna? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Bezimienna

A ja wręcz przeciwnie , jestem bardzo zadowolona .Serwisuje u niego swój samochód , tata ,brat i cala rodzina . Nigdy nie popełnił żadnej gafy. Bardzo rzetelny i autka zawsze zrobione na czas. Jak najbardziej polecam. A co do cen , nie ma tragedii.

oburzony

Gościu nie zna się na sinikach , potrafi tylko skasować a auto oddaje że pożal się boże.Jak kolega zauważył lawiruje przed klientami. Nikomu nie poleciłbym tego warsztatu wręcz przeciwnie

Niezadowlony klient

TRAGEDIA! Drodzy Państwo facet mi przez 3 miesiące przetrzymywał auto. Unikał kontaktu, chował się w zakładzie, byleby mnie nie spotkać. Codziennie mówił, że samochód "jutro" będzie gotowy. Samochodu nie mogłam odebrac bo stał przez 3 miesiące rozebrany na częsci. Kiedy już został "poskladany" facet skasował mnie 6,500 tysiąca za naprawę, okazało się, że nie dość że nie zrobił nic, to jeszcze zepsuł mi samochód!! Facet naprawia całą flotę policyjną w Tychach i nie boi sie odpowiedzialnosci!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Serwis Jarzyna Karol - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad