Opinie o A.Ł - Auto Antoni Łomejko w Święta Katarzyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy A.Ł - Auto Antoni Łomejko. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie A.Ł - Auto Antoni Łomejko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Ł - Auto Antoni Łomejko w Święta Katarzyna

łomejko

Od dłuższego czasu naprawiałem auta w tym warsztacie... wymiana klocków. drobne naprawy... zaczeło sie od wymiany łozyska..które po przejechaniu 75 km sie zatarło..ok, Kolejna sprawa to wymiana skrzyni biegów w Renault M, odkręcano sanki by ja wyjąć. (kilka km dalej robia to bez odkręcania zbędnych elementów, nie pojechałem tam bo autko stało u [usunięte przez moderatora]., myslałem ze sprosta temu zadaniu) Po założeniu czesci-skrzyni ustawiono zbierznosć, po której mam łyse opony. Auto zachowywło sie dziwnie, sdciągało w prwo... wymieniłem na nowe półosie i jest ok.Powinienem za nie komu wystawic rachunek. Kolejna sprawa, wymiana głowicy w Masterze... (ręce opadają),wymieniono głowice na nowa i co się okazuje...same kłopoty... auto staje po 6 tys km, kopci i ubywa płyn w chłodnicy. Zwalanie problemów na kierowcę, brak jego doswiadczenia itd... cena za usługe !!!!!!!!!!!! katastrofa. chcemia warsztatowa- co to jest? nie dostałem paragonów czy faktur za częsci, nic nie wyszczególnione na f-rze, ciężko się dowiedzic, na pytania odpowiedzi sa ogólnikowe.

Zostaw merytoryczną opinię o A.Ł - Auto Antoni Łomejko - Święta Katarzyna

A.Ł - Auto Antoni Łomejko