Diagnostyka Stacja Kontroli Mariola i Kazimierz Plakwicz

Nowa Wieś Mała

Opinie o Diagnostyka Stacja Kontroli Mariola i Kazimierz Plakwicz

Kamil K.

Spotkałem się tutaj z profesjonalizmem, a nie gruboskórnością i nieuczciwością jak w poprzednich warsztatach samochodowych. Jestem pozytywnie zaskoczony ostatnim remontem silnika.

edi

Ta super tylko coś lekko z poślizgiem robią a ceny wygórowane. Właściciel lekko gburowaty

Greg

Potwierdzam poniższe opinie,warsztat super, prowadzony na medal ,zaskakująca czystość i dobra robota.

Basia

Bardzo fajna i sympatyczna obsługa , bardzo podoba mi się terminowość i znakomity kontakt-szczegółowo opisują defekty i planowany przebieg naprawy oraz koszty związane z naprawą.Od dawna naprawiam tam swoje auto i jeszcze nigdy nie zawiedli mojego zaufania.

Magda

Miałam wielkie szczęście,że przed kupnem auta umówiłam się ze sprzedającym na sprawdzenie stanu technicznego w tej właśnie diagnostyce.Jeden z diagnostów tak szczegółowo i solidnie przedstawił mi stan tego pojazdu oraz przybliżone koszty naprawy ,że po prostu zrezygnowałam z zakupu. Jestem im bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję za uniknięcie zakupu bubla. Następnym razem również chętnie skorzystam z ich usług

Iwona

To znakomity warsztat, pracują w nim doświadczeni i wykształceni mechanicy, którzy mają ogromne pojęcie o samochodach, szybko i bez problemów naprawili silnik w moim samochodzie, jestem zadowolona z ich usług

Zostaw opinię o Diagnostyka Stacja Kontroli Mariola i Kazimierz Plakwicz - Nowa Wieś Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka Stacja Kontroli Mariola i Kazimierz Plakwicz