Eucar Sp. z o.o. Autosalon

Ełk

Opinie o Eucar Sp. z o.o. Autosalon

croop

Ja pracuje i jestem zadowolony z pracy,wypłata na czas osoby z którymi pracuje również są pomocni .Pewnie Pana za wódę wyrzucili i teraz głupie komentarze wstawiasz

Jasio

Zgadzam się z poprzednikiem. Ta firma to jedna wielka ściema. obóz pracy i tyle. cieszę się że już tam nie pracuję. rzucenie tej roboty to najlepsza decyzja w moim życiu.

PPS

Polecam tą opinię http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,433589 . Z treści tej wypowiedzi wnioskuje ,że napisał ją osobiscie Pan Prezes lub V-ce.To w ich stylu.

Zostaw opinię o Eucar Sp. z o.o. Autosalon - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eucar Sp. z o.o. Autosalon