AMS Sp.j. Dealer Samochodowy Anetta i Mariusz Staniuk

Słupsk

Opinie o AMS Sp.j. Dealer Samochodowy Anetta i Mariusz Staniuk

Były Pracownik

AMS Staniuk proszę omijać szerokim łukiem. Nigdy nie ma pieniędzy na czas (niby powinny być do 10 każdego miesiąca, ale tak nie jest), premia wyliczana w nie wiadomo jaki sposób. Wieczny problem ze strony szefostwa (zarówna szef jak i szefowa kłócą się przy klientach, ludzi zdziwieni nie wiedzą jak się mają zachować). Idiotyczne zebrania na których nie ma konkretów tylko pytania typu "czemu nic nie sprzedajesz","co z Ciebie za sprzedawca", bluzgi ze strony szefowej w stronę pracowników. Mogłabym tak pisać i pisać... Zresztą na potwierdzenie zawsze można zajrzeć na stronę salonu, tam handlowcy zmieniają się co 3-6 miesięcy.

Uważasz, że firma AMS Sp.j. Dealer Samochodowy Anetta i Mariusz Staniuk cieszy się dobrą opinią? Napisz nam jakie jest Twoje zdanie i pozwól innym poznać firmę.

Zostaw opinię o AMS Sp.j. Dealer Samochodowy Anetta i Mariusz Staniuk - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMS Sp.j. Dealer Samochodowy Anetta i Mariusz Staniuk