Opinie o Tracom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Akcesoria Samochodowe w Mrągowo

counter
madry Nowy wpis

firma stabilna - tabor w miare swiezy, placa na czas, praca jak wszedzie tyle ze spokojniejsza bo nie ma gonitwy

Aleksander Nowy wpis
@madry

Masz dobrą opinię o pracodawcy. Widziałem, że transport jest realizowany w kraju, a także na terenie Unii Europejskiej. Możesz napisać na jakich trasach jeździsz i jak wygląda Twój grafik pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Jak jest z awansem w Tracom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Akcesoria Samochodowe?

olaf

firma ok sa dlugo na rynku, sprzet w miare nowy, place na czas

Krys Nowy wpis
@olaf

Tylko kup sobię od razu pas taki dla cięźarowców bo inaczej wyjdzie ci jelito od rozładowywania mebli.nie polecam tej firmy

abba

zna ktos ta firme oglaszaja sie ze potrzebuja kierowcow

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Pracowałeś w firmie Tracom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Akcesoria Samochodowe? Opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz decyduje o karierze wielu osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Tracom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Akcesoria Samochodowe - Mrągowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.