Beps Studio Czystości

Opinie o Beps Studio Czystości

klient

Czy mowa jest o tej samej firmie? Firma w której ja pracuje, współpracuje z Beps-em od kilkunastu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z dostawą nie ma problemu, tego samego, albo następnego dnia przywożą towar. Do Handlowca, również żadnych zastrzeżeń. Nie wciska towaru na siłę, ani nie oczernia konkurencji, jak to robią inni. Polecam.

Klient

Nie polecam. Oczekiwanie na dostawę ponad 10 dni a i tak bez rezultatu. Na koniec usłyszałam, że mogę zrezygnować.

lulek

Dokładnie, handlowiec jest tragiczny chce wciskać wszystko po kolei i sam nie wie za bardzo do czego służą niektóre produkty. Dostawa masakra, tydzień oczekiwania pomimo niedużej odległości (10km) Ogólnie nie polecam.

klient

Po przeczytaniu tych opini wiem dlaczego ich praca jest jaka jest, tragedia, nie skorzystam nigdy więcej. Handlowiec z którym miałem do czynienia pojęcia nie ma o czym mówi a i tak na chama chce sprzedać jakieś (usunięte przez administratora) - irytujący typ. strasznie męczący - odstrasza klientów. A jeszcze potrafili nie przywieźć towaru za który było już zapłacone. Odradzam jakikolwiek kontakt z tymi ludźmi.

ki.er

..i jeszcze jedno- prostaki!

kjh

bardzo interesująca opinia komputerowego robota - ze szkodą dla firmy niestety

Zostaw opinię o Beps Studio Czystości - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beps Studio Czystości