Alfa-Serwis Zbigniew Strzymiński

Ruda śląska

Opinie o Alfa-Serwis Zbigniew Strzymiński

Hubert J.

Prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że są tak dobrzy. Widziałem parę słabych opinii na temat warsztatu, ale nie doświadczyłem czegoś takiego. Warsztat godny zaufania. Traktują klienta z szacunkiem.

Jurek

Ja też jestem zadowolony. Choć widziałam w internecie kilka negatywnych opinii, to postanowiłem zaryzykować i dziś nie żałuję. Warto było skorzystać z usług. Znają się na samochodach bez wątpienia.

Ola

Ustawili mi zbieżność. Samochód jeździ prosto i zwiększył się komfort jazdy. Poelcam

Kamil

Instalacja LPG zamontowana prawidłowo. W końcu mogę wybrać się na dalsze wycieczki nie ryzykując dużego spalania

Ula

Profesjonaliści, zawsze poradzą sobie z każda usterką. Moje auto i ja jesteśmy zadowoleni z usług tego mechanika. Tanio i solidnie

Patryk

porządny warsztat. robiłem u nich zawieszenie, terminowo i przystępnie cenowo. polecam

Paweł

wymieniali mi rozrząd. sprawnie i nie drogo. polecam

Zostaw opinię o Alfa-Serwis Zbigniew Strzymiński - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa-Serwis Zbigniew Strzymiński