Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek

Opinie o Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek

ziom

Jeżeli ktoś się zastanawia czy aplikować na stanowisko PM w tej firmie, to niech najpierw sprawdzi firmę i dowie się, że jest to 1-os działalność gospodarcza. W ogłoszeniu o pracę pisze ta Pani o sobie w liczbie mnogiej, że niby ugruntowana pozycja na rynku... żenada

Marzena
@ziom 30.05.2017 22:13

A czy jednoosobowa działalność wyklucza ugruntowaną pozycję na rynku?

Zostaw opinię o Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek