Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek

Były pracownik Nowy wpis

Właściciele firmy to wyjątkowo złe osoby, które myślą, że pieniądze i mieszkania zrekompensują im brak dobrych relacji z ludźmi, nawet własną rodziną. Jedyne co dla tych osób się liczy, to właśnie pieniądze - obojętne jakim kosztem, a najczęściej kosztem ludzi i ich zdrowia psychicznego - kilkoro z nich przechodzi lub przechodziło załamanie nerwowe. Skala zaniedbań, nacisków przechodzi ludzkie pojęcie. Dla wielu z was na zewnątrz ta firma będzie wyglądała na ułożoną, profesjonalną - to tylko złudzenia i dobry marketing :-) Będziecie pracować w biurze 5x4 metry, w "klatkach", które mają sprawić, że pracownicy nie nawiążą ze sobą jakichkolwiek relacji, których właściciele NIENAWIDZĄ (bo pracownicy na pewno ich obgadują). Magazyn to kawałek piwnicy bez ogrzewania. Wasz zakres obowiązków to absolutnie wszystko i nie uzyskacie nigdy tego na piśmie. Odbierasz telefon, fakturujesz, pakujesz, wysyłasz, potem rozpatrujesz reklamacje i zbierasz pretensje od klientów, bo nic nie zamówione - bo po co? Lepiej sprzedawać coś czego nie ma :-) Obecnie nie będziecie mieli nawet od kogo się uczyć, bo cała "stara" załoga odeszła - czeka na Was jeden wielki chaos. Nie liczcie na jakiekolwiek profity, spotkania integracyjne - to wszystko kosztuje, a tego słowa państwo kierownicy nie lubią. Kosztem i stratą dla tej "firmy" jest absolutnie wszystko. I ostrzegam - BIERZCIE WSZYSTKO NA PAPIER! Nic "pod stołem" do czego będą Was namawiać. Co Was spotka po odejściu? Groźby, obgadywanie, psucie Waszego dobrego imienia. Kto wie co jeszcze dojdzie? Część z załogi, która odeszła obawia się, że to nie koniec, ponieważ, cyt. "Ona ma pieniądze i nie boi się ich użyć" :-) Podsumowując: nie polecam pracy w tej firmie. Kiedyś było to miejsce, do którego chciało się przychodzić a sama właścicielka była dobrą osobą. Nie wiem co się zmieniło, prawdopodobnie żądza pieniądza i brak odporności na przypływ gotówki, który (uwaga!) pojawił się dzięki LUDZIOM. P.S. Więcej pana e. w firmie, na pewno wyjdzie jej to na dobre :-) P.S.2 Czekam na pozew, tylko na to was stać - straszenie i poniżanie ludzi. P.S.3 Pamiętajcie - pieniądze to nie wszystko.

Pracownik Nowy wpis

Całkowicie nie zgadzam się z ta opinią . Jako wieloletni pracownik firmy uważam, że szefowa jest zawsze fair w stosunku do swoich pracowników, wynagrodzenia są zawsze na czas , również premie. Atmosfera w pracy też jest ok , zawsze można porozmawiać z szefową która jest w stanie zrozumieć że ktoś ma ciężki okres w życiu . Firma istnieje ponad 16 lat jest poważana w środowisku stomatologów i ma ugruntowaną pozycję na rynku . Ps. Pisanie o sprawach osobistych szefostwa jest niekulturalne i nie na miejscu Reasumując jeśli chcesz pracować w firmie stale rozwijającej się, jesteś osobą pełną pasji i zapału do pracy to Micerdent jest miejscem dla Ciebie

ziom

Jeżeli ktoś się zastanawia czy aplikować na stanowisko PM w tej firmie, to niech najpierw sprawdzi firmę i dowie się, że jest to 1-os działalność gospodarcza. W ogłoszeniu o pracę pisze ta Pani o sobie w liczbie mnogiej, że niby ugruntowana pozycja na rynku... żenada

Marzena Nowy wpis
@ziom

A czy jednoosobowa działalność wyklucza ugruntowaną pozycję na rynku?

Zostaw merytoryczną opinię o Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek - Warszawa

• Jak się pracuje w Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek?

Zobacz opinie na temat firmy Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek?

Kandydaci do pracy w Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Micerdent Materiały Stomatologiczne Renata Błońska-Głuszek