MMT Management Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o MMT Management Sp. z o.o. Sp.k.

new

Ostatnio nic się nie pokazało co jest najlepszym dowodem na to, ze się dobrze dzieje u nich @koziołek. Przecież o takie zatrudnienie jest trudno zwłaszcza że dorzucają premie.

Były Pracownik

Trzymajcie się z dala od tej firmy. Nie wypłacają obiecanych pieniędzy i jak chcesz się upomnieć o swoje to nie ma z kim rozmawiać. Jest dwóch szefów i na dobrą sprawę każdy umywa od tego ręce. Natomiast będąc prezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców powinno się dbać o pracowników, a nie nie wypłacać im zarobionych pieniędzy! Także odradzam!!!!

Zostaw opinię o MMT Management Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MMT Management Sp. z o.o. Sp.k.