Opinie o Blok Adam Masaż Klasyczny w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Blok Adam Masaż Klasyczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Blok Adam Masaż Klasyczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blok Adam Masaż Klasyczny w Jarosław

Czy można liczyć w Blok Adam Masaż Klasyczny na prywatną opiekę medyczną?

makstlen@interia.pl Nowy wpis

Super masażysta , profesjonalne podejście do pomocy ludziom ❤️ oddaje swoje serce i pomaga w 100%

Czy Blok Adam Masaż Klasyczny zapewnia kartę multisportu?

Jan Nowy wpis

Super Polecam. Pierwszy prawdziwy "terapeuta manualny" jakiego spotkałem od sporego czasu. Potrafi wykonywać zabiegi w sposób profesjonalny i bardzo pomocny.Korzystam z usług Pana Adama od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony Pozdrawiam! Jan Fejdasz

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Blok Adam Masaż Klasyczny? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Mariola

Z cudownej pomocy Pana Adama korzystam wraz z mężem od kilkunastu lat. To bardzo dobry specjalista w dziedzinie masażu , który potrafi zdiagnozować chorą osobę bez dodatkowych dokumentów zdjęć RTG opinii lekarzy itp. – to czynią dłonie Pana Adama i jego fachowe podejście do pacjenta. Pragnę dodać że P. Adam to opanowany ciepły człowiek z pozytywną energią, która niewątpliwie ma wpływ na jakoś masażu – rzekłabym właściwa osoba na właściwym miejscu. Pana Adama poleciłam wielu bliskim i znajomym, którzy od wielu lat są z Nim w stałym kontakcie a i co mnie bardzo cieszy są mi za to do dzisiaj wdzięczni. Serdecznie polecam a Panu Adamowi wielu lat w zdrowiu życzę i wciąż wspaniałych relacji z pacjentami !!!

Anna Kitela

Pan Adam. Przemiły i wspaniały człowiek, a przede wszystkim kompetentny, posiadający wiedzę , ogromne umiejętności i doświadczenie specjalista. Kilkanaście lat żyłam z bólem kręgosłupa lędźwiowego do tego doszedł kręgosłup szyjny, dzięki Panu Adamowi teraz żyje tylko z radością. Serdecznie polecam ♥️????????

Maja
@Anna Kitela

Nie no, nie żartuj, że serio aż tak dobrze to podziałało. Naprawdę to dało taki efekt? Po ilu wizytach?

Beata Botwina

Polecam w 100 procentach zapisać się do pana Adama -masaż rewelacyjny do tego rzeczowe porady co zrobić by było lepiej by nie wrócić do stanu z przed masażu. Miła atmosfera pomagająca się w pełni zrelaksować a po masażu człowiek czuje się cudownie jak nowo narodzony

@Beata Botwina

A czy w nagłych wypadkach można się wcisnąć w kolejkę do tego pana czy raczej nie ma opcji?

Gabriela

A czy ten pan prowadzi działalność jednoosobową? Widzę że jest bardzo chwalony, a ja szukam miejsca gdzie będę mogła się jeszcze trochę doszkolić, więc bardzo by mi było na rękę, żeby to właśnie u niego starać się o pracę.

Renata 04.11.2021

Pan Adam to fachowiec z dużym ,wieloletnim doświadczeniem. Już kilkukrotnie pomagał mi przy bólu kręgosłupa i zawrotach głowy. Każdy masaż wykonuje z ogromną starannością. Bardzo polecam.

Witold Dziedzic

Według mnie bardzo dobry masażysta. Bardzo bolał mnie kręgosłup i nie mogłem nic ciężkiego podnieść. Po wizytach u Pana Adama wróciłem do pełnej sprawności.

Tina

Korzystałam z masaży wykonanych przez Pana Adama. Są to masaże bardzo fachowe a przede wszystkim skuteczne. Ja korzystałam z masażu całego kręgosłupa. Ustąpiły mi bóle barków, szyi oraz biodra. W końcu funkcjonuję sprawnie i bez większego bólu. Bardzo polecam Pana Adama.

Ela i Czesław

Kilkukrotnie w przeciągu kilkunastu lat korzystaliśmy z masaży pana Adama Bloka (bóle kręgosłupa, kolan), który niezmiennie pracuje z wysoką jakością, starannością i co najważniejsze- skutecznością.

Bożena Mołoń

Pan Adam to prawdziwy Fachowiec wśród masażystów. Bardzo skupiony na swojej pracy, na pacjencie i jego dolegliwościach. Byłam już na siedmiu masażach całościowych kręgosłupa, barków, ramion i dłoni. Poprawa jest znaczna, chociaż jeszcze nie całkowita. Nie ma się co dziwić, ponieważ bardzo się zaniedbałam. Dopiero w obliczu strachu przed zabiegiem operacyjnym zaczęłam szukać ratunku. O Panu Adamie usłyszałam od mojego brata, który miał poważną chorobę kręgosłupa. Po kilku masażach jego stan zdrowia uległ poprawie i może siedzieć, stać, chodzić i tańczyć. Liczę, że i ja będę zupełnie zdrowa. Polecam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Blok Adam Masaż Klasyczny - Jarosław

• Jak się pracuje w Blok Adam Masaż Klasyczny?

Zobacz opinie na temat firmy Blok Adam Masaż Klasyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blok Adam Masaż Klasyczny?

Blok Adam Masaż Klasyczny
  • Stefana Czarnieckiego 8 lok. 15