Opinie o Rehus - Usługi Rehabilitacyjne Joanna Rzepecka w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rehus - Usługi Rehabilitacyjne Joanna Rzepecka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rehus - Usługi Rehabilitacyjne Joanna Rzepecka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rehus - Usługi Rehabilitacyjne Joanna Rzepecka w Gdańsk

Waclaw Niemirski Nowy wpis

Z tą recepcja to się zgadza , wszedłem tam kiedyś ze skierowaniem na masaż cały odcinek kręgosłupa tj 45 minut . Kobieta zapisuje mnie na termin , pytam się ile czasu trwa masaż - 20 minut , odpowiadam 20 m cały kręgosłup ?? a ta podniesionym głosem " refundujemy dwa odcinki kręgoslupa , a co pan myślał , że 30 minut ktos pana będzie masował ??!!! " . Przekazałem słownie , że w Revimed robią 3 odcinki i masaż trwa 45 minut . Mając na uwadze , gdybym się nie zapytał , przyszedł bym za pare miesięcy na zabieg , ktory byłby niezgodny ze skierowaniem , wzięłem skierowanie i pożegnalem się z tą placówka .

Pan ciemnosci Nowy wpis

Chamstwo i arogancja . Wchodze do rejestracji , ktora znajduje sie tuz przy drzwiach wejsciowych i na wstepie slusze bez maseczek nie obslugujemy . Zapewne nie interesuje ja , czy nie moge ze wzgledu na stan zdrowia , zakladac maski. Drugie zapewne , nie slyszaly co mowili w Davos o covid i wypowiedzi pana Billa Gatesa , iz teraz dopiera wiedza iz jest to grypa o czym wczesniej nie wiedzieli . Nastepnie po uslyszeniu ode mnie , ze nie posiadam maseczki otrzymalem oferte zakupu z analiza iz w aptece sa drozsze tzn 2 zl . Zapytalem szanowne damy , gdyz byly we dwie , czy obsluza mnie , gdyz chodzi tylko o zarejestrowanie na masaz , odpowiedzialy bez maseczki NIE i tu zaczela sie (usunięte przez administratora) , otoz nagle z pomieszczen , wyszli pracownicy placowki rehabilitacyjnej Rehus , bez maseczek :) :) . Widzac daną patologie spoleczna , podziekowalem i nie chce miec z nimi nic wspolnego

Aneta Nowy wpis

Szukam informacji o pracy jako Fizjoterapeutka. Wyszukałam w sieci ogłoszenie i teraz jestem ciekawa rekrutacji. Ile trwa proces rekrutacyjny czasowo? Ile ma etapów? I kto prowadzi rozmowę?

SYN KLIENTKI Nowy wpis

PANI W REJESTRACJI BARDZO NIEPRZYJEMNA... 23.02.2023.. TYDZIEN WCZESNIEJ BYLISMY U INNEJ PANI I BARDZO PRZYJEMNA I POMOCNA..

Rehus - Usługi Rehabilitacyjne Joanna Rzepecka prowadziła rekrutację na stanowisko Rejestratorka medyczna. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Ruda Śląska
SMART-HR
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Wiecie czy w Rehus - Usługi Rehabilitacyjne Joanna Rzepecka szukają chętnych na staż?

REHUS

Dzień dobry zapraszamy na staże i praktyki. Szczegółowych informacji udzielamy drogą mailową: rejestracja@rehus.pl

Damian

@piotrek a jakie pytania zadawali ci na rozmowie ? Były jakieś podchwytliwe ?

piotrek

Bylem na rozmowie.Dwie Panie-szef +menager.Jasna ścieżka awansu i zarobków, które idą co 3 mace w górę.Okres próbny- 1 miesiąc. Każdy rodzaj umowy jest akceptowany po tym pierwszym miesiącu..Duży nacisk na komunikację i pracę zespołową.

Milena

Fajna szefowa, fajny zespół. Zarobki jak wszędzie w tym zawodzie. Można dorobić środowiskami i prywatnymi pacjentami.

Ola

Ostrzegam przed podejmowaniem pracy w tym miejscu. Właścicielka obiektu po tym jak powiedziałam, że jest bardzo małe wynagrodzenie plus umowa śmieciowa odpowiedziała, że "w klubie gogo zarobić Pani może 10tys, może niech się Pani zastanowi co chce Pani robic w życiu". Powiedziała, że mogę pracować 10/12h jeżeli chce więcej zwrobic, na co odpowiedziałam, że tyle pracując dziennie nikt nie będzie efektywny. Wychodząc powiedziałam, że jest mi przykro, że nie podejmiemy współpracy na co menadżerka odpowiedział "a nam nie". Jestem zaskoczona zachowaniem. Jeżeli mają takie same podejście do pacjentów...

Rehus
@Ola

Szanowna Pani- przyszła Pani do pracy po omówieniu warunków po czym w pierwszym dniu po 3 godzinach stwierdziła Pani ,że już wszystko potrafi i poprosiła Pani o zmianę stawki na dużo wyższą. Po tych 3 godzinach stwierdziła Pani również ,że nie podoba się Pani atmosfera gdyż wg Pani zespół się nie komunikuje. Każdy w naszym zespole wie co ma robić i dlatego rozumiemy się bez słów Nie dość ,iż nie posiada Pani odpowiednich kompetencji to ma Pani problem z pracą zespołową i komunikacją.Musi się Pani jeszcze dużo nauczyć aby gdziekolwiek znaleźć zatrudnienie. Z poważaniem - zespół Rehus

Wege

Nowoczesny sprzęt, fajna atmosfera.Na początku kokosów nie ma ale jak się sprawdzisz to dostaniesz premie. Przewinęło się za moich czasów trochę ludzi którym sie wydawało ,że jak na fizyko nacisną start/stop to już wszystko umieją. Szefowa od razu wyłapuje przerost formy nad treścią.

Zostaw merytoryczną opinię o Rehus - Usługi Rehabilitacyjne Joanna Rzepecka - Gdańsk

Rehus - Usługi Rehabilitacyjne Joanna Rzepecka
  • Władysława Cieszyńskiego 36 lok. 46