Opinie o Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu

Ktoś

Jeszcze rok temu tu zaglądałam i było mnóstwo negatywnych opinii, ciekawe gdzie się podziały???

Lidia

Zachęcam wszystkich forumowiczów do zapoznania się z wywiadem z Prezesem Zarządu Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20968,wywiad-jerzy-bucki @realny dlaczego tak uważasz? Czy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą tutaj?

Lidia

@Monika czyli firma stawia na rozwój i jest możliwość awansu. A na jakim stanowisku pracujesz? Jakieś rady dla innych co chcą się zatrudnić? albo dla tych co dopiero zaczęli tam pracę?

j78

mam pytanie o wynagrodzenie. na jakiej zasadzie macie płacone? szukam dobrego solidnego pracodawcy, a z tego co czytam wszyscy jesteście zadowoleni! będę wdzięczna za szybką odpowiedź :)

Kruszynka

Pracowałam do tej pory w wielu firmach i w tej jest zdecydowanie najlepiej. Doceniają pracowników, atmosfera jest świetna, a wynagrodzenie adekwatne do włożonego wysiłku w pracę.

Agnieszka

Pracuję w Capitolu już dwa lata i jest to pierwsza moja praca, w której moje zaangażowanie przekłada się na wynagrodzenie, pomysły są doceniane, mam możliwość rozwoju osobistego i zawodowego a za szkolenia nie muszę płacić z własnej kieszeni.

Monika

Pracuję w Capitolu od kilku lat. Gdyby te "zabawne" jak dla mnie opinie były prawdziwe, z całą pewnością nie byłoby mnie tu. Mogę szczerze powiedzieć, że w żadnej innej pracy nie nauczyłam się tak wiele jak tu. Ciągły rozwój, nowe kompetencje. Capitol dla ludzi pracowitych, a nie roszczeniowych, daje bardzo dużo dodatkowych wartości. Każdy może osiągnąć awans, nikt tu nikomu łaski nie robi. System cyfr i konkretnych, znanych od początku wyników, a nie uznaniowych awansów. Zrobisz odpowiednią pracę to podwyżka przychodzi z automatu wyliczona przez system rozliczeniowy. To sobie najbardziej cenię, każdy ma takie same warunki i zasady. A to, że nie każdemu wychodzi, to często wynik zaangażowania i samodyscypliny, a raczej ich braku. To nie praca na etacie, gdzie pensja spływa za wysiedzenie 8 h dziennie. To pomysł na zarabianie i rozwijanie się dla ludzi odważnych, kreatywnych i z pozytywnym nastawieniem do życia, a nie wiecznych malkontentów, zrzucających odpowiedzialność za swoje życie na wszystkich dookoła.

SB

Pracuję w Capitolu od ponad dwóch lat :D nie zamieniłabym na nic innego! Wolność, niezależność, pracuję z ludźmi, których cenię i lubię. Awanse są dla każdego, wyjazdy tak samo. Kasa jest bardzo fajna, ale trzeba działać. Jest to uczciwe, jak nic nie robisz to nie zarabiasz. Marudzą nieudacznicy tylko! Firma oferuje szeroki rozwój i to jest super! Szkolenia są świetne i dają dodatkowe możliwości na rynku pracy, jak jesteś profesjonalny to masz propozycje z różnych firm. Generalnie ludzie są super i atmosfera też i to sobie bardzo cenię! To biznes dla odważnych, konkretnych i rzetelnych ludzi. Jak chcesz kombinować to nie przychodź do Capitolu :D Możliwe, że dużo zależy od struktury, moja jest świetna! Polecam :D

Lola

Ubawiłam się za 3zł bo tyle mnie kosztował pociąg. Pan z tej firmy mamił mnie jak w hipnozie żebym pracowała. Rozwalił mnie brak telefonu służbowego oraz samochodu. Wisienką na torcie było płatne szkolenie za 280zł w weekend. Oczywiście twierdził że w ubezpieczeniach pieniądze leżą na ulicy tylko trzeba to zauważyć. Haha jakby ubezpieczenia nie były takie drogie to ludzie by brali jak złoto a tak? Ludzie nie będą płacić jałmużny firmom ubezpieczeniowym które jak przyjdzie co do czego znajdą sposób żeby nie zapłacić odszkodowania. Polecam rozmowę można się pośmiać za freeko i jeszcze darmową kawę z mlekiem dają. Polecam bezdomnym i bezrobotnym.

Mirek

@artur teraz to chyba nie, ale mam nadzieję, że szybko się coś zmieni w tym temacie. Bardzo mi zależy na pracy w Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu, więc na pewno będę przeglądał goworka na bieżąco :)

Krzysztof 50

Co do relacji w strukturze jakie sobie zbudujesz takie będziesz miał, w koncu jesteś przedsiebiorcą prowadzisz swoją firmę a Capitol daje Ci instrumenty.Niestety umowa obowiązuje w obie strony, jeśli płaci ci prowizję z góry w razie obsuwy musisz zwrócić różnice. Pitoleniem jest że o tym nie wiesz bo uż na szkoleniu kwalifikacyjnym jest o tym mowa wiem coś na ten temat z Capitolem jestem 5 lat i zajmuje sie szkoleniem. A teraz o produktach, Oczywiście można się spierać o rózne strategie ale tylko wtedy gdy zna się podstawy a one nie są takie proste. Co daje produkt ubezpieczeniowy a no przede wszystkim zabezpieczenie własne jak i rodziny a może partnera w biznesie tez zaoszczędza czas, dedykuje wypłatę w konkretne ręce omija podatek od spadku i podatek belki, daje możliwość oszczędzania, inwestycji lub budowania kapitału emerytalnego w oparciu o różne strategie i instrumenty finansowe uwzględniające takie aspekty jak podejście do ryzyka na przykład. Ciężko rozmawiać o strategii inwestowania w fundusze ludziom którzy boją się ryzyka ale akceptują gwarantowane programy od których nie należy oczekiwać nadzwyczajnej stopy zwrotu.tak trzeba odróżnić gwaranta od inwestycji. co do storna, kochani, Klienta trzeba uczyć inwestycji uswiadamiać budować relacje, nie wystarczy opylić polisy i heja, ja ze swoimi Klientami spotykam się przynajmniej raz na jeden rok i analizujemy polisę, sprawdzamy fundusze dokonujemy zmian w funduszach jeśli jest taka potrzeba i powiem tak moi Klienci są na plusie ich polisy zarabiają. wszem zgodze się z twierdzeniem iż przez Capitol podobnie jak i przez inne Zakłady Ubezpieczeń przewijają się masy ludzi pozostają jednostki tak jet i tak będzie bo ten zawód nie jest dla wszystkich a wszelkiej maści cwaniaczków i naciągaczy bardzo szybko namierza się i wywala na zbity pysk. Co do wypłacanych prowizji nie zdarzyło się nigdy aby pieniądze na rachunku wpłyneły później niż 25 bm.Chcesz poznać firmę podjąć współpracę nie ma sprawy dzwoń podaję swój numer 603-762-548.

Cichy

I znów bez konkretów, tylko ogólnie :). Zapytam jakie Pani firmy reprezentowała ??? zacytuje "I tym samym żadna oferta firm, które reprezentowałam nie była godna uwagi" A teraz drugie pytanie najpierw cytat "Obecnie na rynku paleta takich produktów jest cała gama i ciągle je poddają kosmetyce (konkurencja nie śpi)" Proszę wymienić te produkty z tym, że pomogę od razu proszę wymienić produkty, których jest przeznaczeniem emerytura czyli: 1) zagwarantowana wysokość kapitału, 2) zagwarantowana wysokość emerytury 3) wypłata emerytury do końca życia a nie kapitału, 4) w razie śmierci ubezpieczonego dziedziczenie przed 65 rokiem wszystkich wpłaconych składek plus zysk 5) dziedziczenie emerytury po 65 roku życia. Tylko proszę nie wymieniać programów funduszowych (inwestycyjnych) bo są to programy inwestycyjne obarczone ryzykiem, a emerytura musi być gwarantowana. Kolejny cytat "Co do Gwarancji Renta, wystraczy drogi Panie wziąć do ręki kalkulator" Zatem droga Pani ponieważ wypłata emerytury jest do końca życia klienta rozumiem, że Pani z góry wie ile każdy klient będzie żył :). Chyba nie do końca rozumie Pani idea tego programu i nie miała Pani za co przepraszać swojego przyjaciela bo jeśli utrzyma ten program do 65 urodzin jeszcze przyjdzie i Pani podziękuje. Co do ubezpieczenia mam samochodu w leasingu i to leasing przysyła mi zawsze oferty firm ubezpieczeniowych i jakoś dziwnym trafem propozycja Compensy jest najtańsza :). Co do "doświadczenie spotykając na swojej drodze ekonomistów, ludzi zajmujących sie powaznym biznesem etc." - to w moim przypadku mam sporo Klientów w tym gronie, którzy korzystają z programu Gwarancja Renta - ale skorzystali z niego jako programu emerytalnego bo taki jest cel a nie inwestycyjnego. Nie oczekują góry pieniędzy i zysków na poziomie 15%, tylko gwarancji kapitału i możliwości regularnego oszczędzania. Pozdrawiam

@Cichy 13.03.2015 18:50

Jeszcze kończąc ostatnie zdanie zdanie poprzedniej wypowiedzi. Bo zaraz będzie, że nie ma zysku :) Oczekują Gwarancji kapitału, zysku i rozumieją, że przy wysokich gwarancjach jest zysk, ale przynajmniej pewny i że na końcu będą mieli dodatkowe pieniądze oprócz tej jak się okazuje bardzo niskiej emerytury z ZUS. Dlatego warto coś dobrze przeanalizować i napisać bo wielu ludzi jak nie ponad 90% naszego społeczeństwa sugeruje się opiniami na internecie a zwłaszcza tymi negatywnymi. Więc proszę pamiętać, że bierze Pani na siebie odpowiedzialność za osoby, które zasugerują się Pani wypowiedzią a potem będą musiały żyć za 300 400 zł emerytury, bo dzięki Pani sugestii nie skorzystały z tego programu oszczędzania na emeryturę. A z drugiej strony skoro Pani jest taka pewna, ze Gwarancja jest zła i jest Pani tego taka pewna to umówmy się tak Ja zamykam swój program Gwarancja Renta i osoby, które się sugerują Pani wypowiedzią jak maja zamykają albo chcieli założyć ale dzięki temu rezygnuje, w zamian daje mi Pani na piśmie i tym osoba takie oświadczenie: "Jeżeli okaże się, że program Gwarancja Renta w 65 urodziny jest dobrym programem i to co jest zapisane i wyliczone było by wypłacane to Pani będzie wypłacać to każdemu tak jak miała zrobić to Compensa " Czy wtedy jak weźmie Pani na siebie takie zobowiązanie czy nadal będzie Pani tak lekko się wypowiadać i odradzać. Ja wiem łatwo jest doradzać a my to lubimy każdemu i we wszystkim ale jak mamy wziąć odpowiedzialność za to co mówimy to nagle nasze doradztwo się kończy. Czy weźmie Pani taką odpowiedzialność ? Czy nadal będzie Pani pisać ogólniki ? Jeszcze raz Pozdrawiam I fajnie by było, żeby w końcu ludzie brali odpowiedzialność za to co piszą na forach i nie chodzi tylko o to forum, ale o wszystkie i na różne tematy.

Lori

Praca by mogła być pod warunkiem, że faktycznie ma się klientów.. Jeśli się nie robi to ma się problem nawet z ubezpieczeniem zdrowotnym i pójściem do lekarza bo w Urzędzie dostałam info, że jak nie zarabiam - nie oddałam ani złotówki w danym miesiącu na ubezpieczenia to nie powinnam z nich korzystać :( I jak się nagle zachoruje na długotrwałą chorobę jak ja bez możliwości "biegania za klientami" to jest się na nieciekawej pozycji. Praca dla tych co mają znajomości wśród kasiastych ludzi, którzy będą chcieli wykładać co miesiąc pieniądze na fundusze.. biedniejsze społeczeństwo wyśmiewa przyszłość i gonią agentów kijem.

Cichy

Jak się czyta te wszystkie wypowiedzi to wychodzi polska natura :). J pracuję od 2009 roku i nie wiem, ale nie mogę narzekać, umowa z firmą jest w umowie wszystko jest zapisane punkt po punkcie, Capitol to nie tylko Gwarancja Renta ale ja uważam, że jeżeli na emeryturę i tylko na emeryturę to najlepszy program w Polsce a mogę powiedzieć to dlatego bo korzystają u mnie z tego programu ekonomiści ludzie, którzy maja pojęcie o finansach, mam klientów prawników, którzy prześwietlili ogólne warunki programu. Jednym z początkowych postów jakaś osoba pisze żeby wziąć kalkulator i policzyć. Ok tylko dlaczego ta osoba nie podała konkretnych wyliczeń tylko dała wypowiedź która ma zasiać ziarno nie pewności. Po za tym od 65 roku życia osoba ma wypłacaną emeryturę do końca życia a zatem ile zarobiła na tym programie wie dopiero w momencie śmierci. Drodzy państwo ten program nie jest programem inwestycyjnym jak na przykład fundusze na których możemy zarobić 300 % ale możemy też stracić 100%. Ten program jest gwarantowany więc zyski na mniejszym poziomie ale pewne - jest to program skierowany do osób które ewidentnie chcą oszczędzać na emeryturę nie jest to program inwestycyjny. Tutaj co miesiąc ciułamy sobie pieniądze żeby mieć dodatkowe pieniądze oprócz zapomogi z ZUS wysokości najczęściej 500 - 600 zł brutto otrzymaliście państwo listy ZUS ? Tam ZUS podał wam dokładnie wysokość wasze waszej emerytury. Za chwile ktoś mi wyskoczy ale są lepsze sposoby żeby mieć emeryturę - zaraz usłyszę będę inwestował w ziemię nieruchomości - a ile szanowny czytelniku ich już kupiłeś ??? Dobry pomysł tylko nie daje nam pewności czy ktoś od nas wynajmie to mieszkanie czy kupi ten dom czy wydzierżawi tą ziemię - mamy niż demograficzny - chcesz tak ryzykować i jak nie wyjdzie to żyć za 500 zł - nieruchomości fajna rzecz, nawet super ale po pierwsze trzeba mieć na nią pieniądze, a tu gdyby coś nie poszło tak zawsze masz zabezpieczenie w postaci dożywotniej emerytury. Pomysłów jest jeszcze wiele jedne lepsze drugie trochę słabsze ale Gwarancja Renta daje nam to że ciułając sobie co miesiąc jakąś sumę pieniędzy mamy zapewnione dodatkowe pieniądze do końca życia. A co do pracy są rożni ludzie, którzy przychodzą do Capitol-u bo każdy zaczyna tak samo od samego dołu nie ma awansów z powietrza tylko za prace w systemie punktowym i nikt nie decyduje za nas czy wejdziemy wyżej czy niżej. Niestety mogą się zdarzyć osoby, które kombinują cwaniaku ją i chcą wykorzystać system na swoją korzyść, co mnie cieszy moi współpracownicy maja do mnie pełne zaufanie bo wiedzą ze zawsze pilnuje ich awansów jak brakuje punktów przypominam im o tym żeby im się pozycja nie śliznęła itp. Dlaczego ?? Bo dzięki temu tworzymy zgrany zespół. I dzięki temu możemy zrobić więcej. Każdy zna zasady i się ich trzymamy. I to jest ważne w Capitol-u jak i w każdej innej firmie niestety czarne owce się zdarzają, które psuja opinie patrzą tylko na swoje cele - ale takie coś i tak ma krótkie nogi. Także ja nie będę nazywał osób tych które piszą negatywne opinie nieudacznikami, bo tak nie jest po prostu może trafili do złej osoby, która nie potrafiła jej pomóc współpracować. Podoba mi się wypowiedź Pani która się podpisała "wspomnienie" tak źle się wypowiada o firmie Capitol tylko jak się okazuje dzięki tej firmie jak sama napisała i tu cytat "A ja miedzy czasie znalazłam sobie godną pracę, w kierunku jakim się kształciłam, w sumie to dzięki dyplomom z Capitolu dostałam prace w banku, a z czasem awansowałam na lepszą posadę. " Osoba, które źle się wypowiadają na temat Gwarancji Renta - powiem tylko tyle drodzy państwo albo w ogóle nie rozumiecie idei tego programu - albo mylicie go i zaszeregowujecie worku z innymi programami które maja całkiem inny cel. Pamiętajcie my jako społeczeństwo nie jesteśmy nauczeni oszczędzania i mało kto z nas odkłada pieniądze na przyszłą emeryturę, ten program w tym pomaga żeby w 65 urodziny nie obudzić się z ręką w w przysłowiowym nocniku. Moi drodzy reasumując musicie mieć własny rozum i sami sprawdźcie, a nie opierajcie się na opiniach osób, które nie maja pojęcia o rynku finansowym o finansach tylko im się wydaje, bo maja kalkulator anie znają mechanizmu. Fajnie się pisze rożne rzeczy jak nie ponosi się za to konsekwencji. Co do pracy - widać że wypowiadają się tu osoby zawiedzione, którym nie wyszło ale czy o tej firmie czy o tamtej czy jeszcze innej zauważcie państwo, że zawsze będą pisać przede wszystkim CI co im nie wyszło bo tym co wyszło nie mają to czasu - teraz zapytać he he to co ja tu robię - a na to forum skierował mi uwagę mój przyszły współpracownik (bo sam bym pewnie tego nie szukał) i nabrał wątpliwości ( no po to tu taj piszą ludzie z konkurencji i zawiedzeni) żeby skoro im nie wyszło to innym ma też nie wyjść, bo jak komuś wyjdzie to będzie to nieme świadectwo, że praca i firma Capitol jest ok ale z nimi coś jest nie tak :). Czekam na cz

kobra
@ciekawa 21.11.2014 16:11
Niedawno podpisałam umowę z tą firmą...ale stwierdziłam, że nie chcę z Nimi współpracować. Przy rozwiązaniu umowy będą jakieś k...

no chyba że podpisałaś wnioski o polisę i za to otrzymałaś wynagrodzenie , a polisa "upadła" to ty musisz oddać kasę Capitolowi

Monika

Trudno mówić o moralności, skoro Pani przez tak długi czas oferowała produkty do których sama nie miała przekonania.

Mikołaj. T

Więc, rozumiem ludzi którzy stworzyli ten system. Mają oni kasę bo każdy chcę żyć lepiej. Tylko co im po mojim sukcesie? Fakty są takie że przed podjęciem decyzji aby zaangażować zweryfikujcie firmę która przedstawia wam możliwości zarobkowe.I nie ważne jak się nazywa.czytajcie opinie tylko te które można przedstawić przed sądem a nie takie jak moja czy innych.na koniec chciałbym podkreślić że nie jestem wynajętą jednostką by szkodzić tej firmie czy innej.przestrzegam tylko o nie uczciwość ludzkiej.dobrze że ludzie zaczynają brać los we własne ręce.tylko czasem trafiają na oszustów. Dają wiara na słowo i później wypalają. Sprawdzajcie informacje w miejscach gdzie ktoś wypowiada imię, nazwisko, gazeta,urząd.tam gdzie ktoś wypowiada ponosząc konsekwencje za przedstawione informacje. A tak kogo pozwiecie? "Mikołaja T" gdy bym popisał tu niewiadomo co? Dobrze czy źle. Nie ufaj na słowo.sprawdź.pozdrawiam.

Kati78

Ja współpracuje z firmą Capitol już 4 lata. Sprzedaje produkty typu unit-linked bo bardziej do mnie przemawiają niż emerytura ( która jest według mnie dobra dla osób bojących się ryzyka inwestowania w fundusze ). Ale każdy ma swoje zdanie i nikt niekogo nie zmusza żeby sprzedawać ten produkt. Równie dobrze mogę sprzedawać ubezpieczenia grupowe, ważne żeby klient był zadowolony i żebym ja miała z tego wynagrodzenie. Ogólnie praca jak w każdej firmie ubezpieczeniowej, z tym,że więcej dodatków, premii i wyjazdów zagranicznych. Napewno warto spróbować jeżeli ktoś z czytających opinie chce coś więcej od życia niż tylko telewizor i piwo. Myślę, że każdy ma wybór i to od niego zależy czy posłucha swojego " dobrego szwagra" czy wyjdzie ze strefy komforu i zacznie coś robić. Ja też kiedyś byłam w strefie komfortu i wiem,że to jest cięzkie do zwalczenia. Polecam róznego rodzaju ksiązki na temat sprzedaży i rozwoju osobistego. Pozdrawiam Kasia

Nowy

Witam , byłem ostatnio na rekrutacji w tej firmie. Zastanawiam się czy nie spróbować bo widzę , że problem emerytalny jest coraz większy ( nawet to co dzieje się teraz z OFE ), dlatego wydaję mi się , że jeżeli ludzie są coraz bardziej świadomi to w końcu coś z tym zrobią. Na zachodzie emerycie korzystają z takich rozwiązań od 40 lat i dlatego mają pieniądze. Chciałbym prosić o opinie ludzi z branży a nie takich , którzy tylko narzekają i siedzą na forum z nudów .

Dorka

Witam, nie mam w zwyczaju pisać komentarzy, ale tym razem się pokusiłam, bo jeszcze nigdy nie znalazłam w jednym miejscu takiego steku bzdur. Mam wrażenie, że wszystkie negatywne opinie zostały zamieszczone przez "płytkie" paniusie, którym się wydaje, że jak się ładnie ubiorą i pomachają rzęsami, to sukces sam przyjdzie. Niestety, jest to praca, w którą trzeba się zaangażować całym sobą, praca dla ludzi cierpliwych, ambitnych, takich, którzy potrafią sobie wyznaczyć konkretny cel. Sam dla siebie jesteś szefem i jednocześnie pracownikiem - nikt do niczego Cię nie zmusza, nie wyznacza żadnych limitów - chcesz, to pracujesz i zarabiasz, ale jak Ci się nie chce, to nie licz na kokosy. Jestem w firmie prawie trzy lata, współpracuję z ludźmi, na których zawsze mogę liczyć, ale ode mnie w zamian oczekują tego samego! I jeszcze krótko do wypowiedzi Ann - "zbudowałam strukturę ok. 10 osób" - to trochę za mało, do osiągnięcia sukcesu. A to, że Twój przełożony blokował Ci awans - sorry, po prostu miałaś pecha, że trafiłaś na kretyna (świadczy o tym również Twój wpis), który nie miał pojęcia o tym, jak powinna wyglądać praca w zespole. W naszej strukturze nigdy coś takiego nie miało miejsca!!! A co do wypłaty - co miesiąc, najpóźniej 25-tego, zaglądam na swoje konto i jeszcze się nie zdarzyło, żeby kasy nie było!!! Polecam gorąco wszystkim, którzy nie widza się w "dającej stabilizację" pracy na etacie.

Ania NAj

Witam wszystkich jestem zaskoczona tak dużą negatywnością, współpracuję z firmą Capitol ponad rok nigdy nie zauważyłam wyścigu szczurów, niedopuszczania do awansu osoby wyższej w strukturze. Szczerze polecam. fajni ludzie.

jurek

mam pytanko koupiłem polise rok temu kwota okolo 200 zł czy warto płacić 30 lat abu dostac 400 zł . ????

obywatel X

Nie wiem , kto pisze opinie tutaj, ponieważ na ogół są one anonimowe. Moja wypowiedź zresztą też. Osobiście zdecydowałem się na współpracę z tą firmą, po namowie znajomej mi osoby, która dla pracuje dla Capitolu i po której widzę osobiście finansowe efekty tej pracy. A małe one nie są.Prawda jest taka, że ani ta ani zapewne inna firma, opierająca się na pozyskiwaniu klientów i tworzeniu struktur współpracowników nie jest dla osób, które szukają posady etatowej (8 godzin i do domu za 1680 PLN brutto regularnie co miesiąc) Jeśli, ktoś szuka takiej właśnie pracy i takie ma do niej podejście SUKCESU NIE OSIĄGNIE. Tutaj można zarobić, ale trzeba się zaangażować, umieć zdobywać informacje i odpowiednio je wykorzystać, szukać kontaktów przy każdej nadarzającej się okazji. Wśród znajomych bliższych, dalszych, w przypadkowych spotkaniach choćby w sklepie, u fryzjera, w ... gdziekolwiek - to tylko przykłady. Trzeba nawiązać rozmowę zaczynając od czegokolwiek, jakiegokolwiek tematu i umieć nakierować rozmowę na temat, który nas interesuje. Tutaj trzeba umieć wykorzystać swoją inteligencję i niejednokrotni spryt w rozmowie. Jeśli jest się osobą, która takie cechy posiada sukces i korzyści materialne ma gwarantowane... pozdrawiam

marta

ŚWIETNA UCZCIWA FIRMA! JAK MAŁO KTÓRA POTRAFI NAGRADZAĆ I MOTYWOWAĆ SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW. PRACUJE JUŻ PRAWIE 3 LATA I 1 ZŁEGO SŁOWA BYM NIE NAPISAŁA NA CAPITOL. konkurencja lub tym którym nie wyszło negatywne opinie niech zachowują dla siebie.

kamisia

Gabi możesz dać jakiś kontakt do siebie? może email? zastanawiam się czy przyjąć propozycje pracy w capitolu...

Gabi

Informacje i opinie tutaj zamieszczone nie są wiarygodne i zgadzam się z poprzednikiem, że może to być działanie konkurencji bądź nieudaczników. Kto może podważyć wiarygodność grupy VIG ze 189 letnią tradycją? Praca w Capitolu daje duże możliwości rozwoju i awansów ale nie jest to praca dla każdego. Nikt tutaj nikogo do niczego nie zmusza, jak pracujesz to osiągasz wyniki i zarabiasz a najważniejsze, że jesteś doceniany. Ja pracuję w firmie od roku i jestem bardzo zadowolona.

Ela

Praca jak każda inna.Trzeba systematycznie pracowac i wtedy sukces murowany i kariera zawodowa.

MarKo

Rafał, nie szukamy przeciętniaków. Szukamy ludzi wyjątkowych, z charakterem, determinacją, osobowością. Jeśli uważasz że się nie da to pozostań w swoim przekonaniu. Tak będzie Ci łatwiej.

telexpress

Cała prawda o Capitolu jest taka, że osoba pracująca systematycznie wie jak szybko można osiągnąć sukces. Firma godna polecenia! pracujemy od 2 lat i nie zmienilibyśmy tej pracy na żadną inną. Absolutnie nie zgadzamy się z negatywnymi opiniami!!

kOmaR

Chłopie, wiesz tyle ile zjesz. Czy ty wiesz na czym polega piramida finansowa ? Mam wrażenie że nie, niestety. Chciałes błysnąć i błysnąłeś. W piamidzie nie ma produktu lub usługi, jest tylko obrót pieniadza i wprowadzanie nowego. Kupującjednostki uczestnictwa stajesz sie inwestorem. Ale tego to juz nie rozumiesz, a szkoda. Ucz się :)

Rafał

Hej, co sądzicie o tej firmie? Zero informacji w necie. Ostatnio zaproponował mi jakiś przedstawiciel dożywotnią rentę. Jednak po głębszym rozeznaniu terenu i podpytaniu się kilku agentów ubezpieczeniowych wygląda mi to na jakąś piramidę finansową.

ass

Luzak ale Ty tez możesz zostać dyrektorem jeżeli będziesz pracował tak jak terażniejsi dyrektorzy awanse są dla pracowitych ludzi którzy chca do czegoś dość ja pracuje i jestem bardzo zadowolony z capitolu.

Zostaw opinię o Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu