Opinie o Michał Karski Salon Optyczny w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Michał Karski Salon Optyczny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Michał Karski Salon Optyczny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Karski Salon Optyczny w Piła

Administrator Nowy wpis

W Michał Karski Salon Optyczny poszukiwana jest osoba na stanowisko Doradca Klienta. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Robi Nowy wpis

W 100% jestem zadowolony. Miła obsługa. Ceny przystępne. Polecam

Old Men Trip Nowy wpis

Obsłużony byłem szybko, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

Co wchodzi w socjal Michał Karski Salon Optyczny?

Pracownik Nowy wpis

Nic, nie ma żadnego socjalu.

Firma Michał Karski Salon Optyczny w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Doradca klienta w salonie optycznym. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Michał Karski Salon Optyczny na prywatną opiekę medyczną?

Nie można liczyć na żadną prywatną opiekę medyczną.

Mloda023

Nie polecam tego zakładu. Niby gwarancja jest na 2 lata a już po miesiącu nawet nie wysyłają do producenta tylko zamawiają nowe oprawki za które Każą ci zapłacić. Mało tego nie Nabijają na kasę paragon dają ci stary byleby się ciebie pozbyć

Iwona

Kilka dni temu miałam naprawiane okulary w ramach reklamacji, żadnych problemów,polecam

Jaka jest kultura pracy w Michał Karski Salon Optyczny?

Madzia

Super

Klaudia

Byłam, obsługa miła. Pan na badaniu wszystko rzeczowo wytłumaczył. Ogólnie polecam.

Marysia

Solidna firma. Badanie darmowe i bardzo profesjonalne. Z doborem oprawek też nie było problemu - jestem zdecydowanie zadowolona. Salon polecił mi znajomy i myślę, że jeśli chcesz dobrze i szybko zrobić sobie okulary, to ja również z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce :)

Henryk

Bardzo niechętnie realizują reklamacje . Nastawieni przede wszystkim na zysk. Bardzo słaby towar. Głównie z Chin. Radzę omijać

Krzysztof
@Henryk

Czy Twoja reklamacja ostatecznie została uznana? Jak jest w ogóle z gwarancją na ich okulary?

Wanda

Pan Karski bardzo sympatyczny. Obsługa też ale tylko do czasu. Jak pojawia się problem to czar pryska. Są niesłowni. Reklamacje przeciągają się i nikogo nie obchodzi jak klient ma funkcjonować bez okularów. Często jesteś narażony na tzw. pocałowanie klamki. A na drzwiach żadnej info.

Aron

Nie polecam Z powrotem tego gdy źle posłałem Rene do faktury to robili wielki problem baby to zmienić i nie zmienili przez co nie dostałem dofinansowania na okulary Radzę omijać

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Karski Salon Optyczny - Piła

Michał Karski Salon Optyczny