Opinie o Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy w Legnica Najświętszej Marii Panny 5d

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy w Legnica Najświętszej Marii Panny 5d

Aleksandra

Większość opinii jest klientów a mnie, jak i pewnie inne osoby, interesuje jak się pracuje w firmie. Jakie jest wynagrodzenie i czy są dodatkowe benefity a przede wszystkim czy trzeba mieć doświadczenie?

Alina
@Aleksandra

Witam, polecam z całego serca salon w Legnicy. Najlepsza obsługa u Pani Agnieszki Matulewicz, bardzo miła, sympatyczna osoba. Fachowiec I specjalista wysokiej klasy !!! w kilka minut dobrala Pani Agnieszka okulary mężowi. Wyglada pięknie :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy zatrudniani są obcokrajowcy?

Aleksandra

Helena
@Aleksandra

wynagrodzenie najniższa krajowa, bez benefitów, atmosfera ciężka. nie warto.

Renata
@Helena

Czyli plusem pewnie są styczniowe podwyżki... Bo skoro najniższa goła tutaj jest to nie mieliby z czego innego odebrać jak w niektórych firmach planują? A co aktualnie dzieje się tutaj z atmosferą, że uważasz ją za ciężką?

@Helena

totalna bzdura:)

Renata
@Ewa

Światełko nadziei? Jest szansa na doprecyzowanie czemu bzdura? To jakie są rzeczywiste warunki?

Alina Nowy wpis

Jan Nowy wpis

Na przestrzeni ostatnich 2 lat, odwiedzałem czterech optyków, w Lubinie i poza nim, a dopiero tu w salonie Fielmana w Legnicy , dobrano mi bardzo dobrze okulary. Wreszcie widzę. Dziękuję i polecam wszystkim ten salon.

wilczewskas@gmail.com Nowy wpis

Chciałabym podziękować (2 pracowniczkom ) firmy Fielmann w Legnicy ul..N.M.Panny za ich zaangażowanie, profesjonalizm oraz serdeczne i rzetelne podejście do klienta .Jestem po wielkim wrażeniem i z całego serca będę wszystkim polecać Wasze usługi na najwyższym poziomie.Z wyrazami szacunku, wdzięczna klientka ST. W.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Klientka

Pracownice oddziału legnickiego Fielmann powinny przejść natychmiadtowe szkolenie z obsługi klienta oraz savoir vivr'u. Od 30 lat używam soczewek kontaktowych, byłam jedną z pierwszych osòb noszących szkła kontaktowe eksperymentalnie, wypròbowałam już wiele ròżnych soczewek, miesięcznych, 1-dniowych, kolorowe, etc. podejrzewam,że w tym czasie pani,ktòra obsługuje klientòw, uczyła się mòwić w przedszkolu. Przy mojej o zgrozo, zaplanowanej wizycie w dobrej wierze w Fielmannie legnickim usłyszałam tyle "pouczeń" aroganckich, impertynencji, niegrzrcznego zachowania i uwag pod moim adresie, że zmuszona byłam przerwać wizytę i wyjść z lokalu. Obiecuję nigdy tam nie wstąpić. Brak profesjonalizmu, arogancja, brak kultury i impertynencja

Pacjent

Witam, jestesmy z żoną stalymi klientami w Panstwa oddziale. Bylismy rowniez w sierpniu na badaniu i dopasowaniu okularow, chcialbym zadac pytanie : czy cos zmienilo sie w dotychczasowej obsludze klienta? Wchodzac do salonu dwie panie stoja przy kasie, jedna w krotkich wlosach siedzi przy stoliku w momencie naszego wejscia szybko sciaga z niego nogi ale siedzi caly czas w telefonie i puszcza muzyke nawet nie reaguje na kolejnych wchodzacych klientow jakby byla tam za kare, po jakims czasie podchodzi do klienta i warczy do niego prawie krzycząc bardzo opryskliwie mowi i klient odchodzi. Bylismy wdzieczni ze to nie ona nas obslugiwala, po czym siada znowu do stolika i do telefonu zaczepiając swoje koleżanki wołaniem ,,psssssyt". Panie widać,że czują sie niezręcznie przy tym, my rownież. Nie tak tu wygladala obsluga do tej pory...oczywiscie Pani ktora nas obslugiwala zrobila to profesjonalnie ale są wyjątki które zrażają..zmienilismy trochę zdanie o tej firmie

Michalina

@czarna owca ale to często są takie zwolnienia ?

Czarna Owca

Kierowniczka uważa się za pępek świata, miesza w relacjach między pracownikami, nowych faworyzuje a starych gnoi. Prywatne życie pracowników zawsze zyska nową historię, którą wymyśla sama pani kierownik. Za plecami obgaduje byłych jak i obecnych pracowników. Każdy najmniejszy błąd wytyka, do tego nie potrafi zapanować nad emocjami, wydziera się na ludzi. Masz własne zdanie to lepiej odejdź bo i tak cię zwolni. Może kiedyś ktoś zrobi tam porządek i nauczy kobietę szacunku do ludzi.

Klient

Zostalismy bardzo niemile i opryskliwie obsluzeni przez niska drobna pania blondynke.

do adama

to jest forum na temat pracodawcy a nie sklepu.

adam

Podzielę się swoją opinią na temat sklepu. Korzystam z usług fielmana od ok 5 lat jestem zadowolony z kilku powodów - miła obsługa , super doradztwo , atrakcyjne ceny - mówię tu o oprawkach które są w naprawdę dużym wyborze i różnych cenach , spodobał mi się również pakiet ubezpieczenia okularów za niską cenę - Ja szczerze Polecam , A co do cen - uważam że profesjonalne okulary muszą trochę kosztować ...nie jak te w sklepie za 5 zł ... czy aptece ...

Zostaw merytoryczną opinię o Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy - Legnica

• Jak się pracuje w Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy?

Zobacz opinie na temat firmy Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy

Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Legnicy