Gala Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Galisz

Jastrzębie-zdrój

Opinie o Gala Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Galisz

Marek

Nie polecam tych pseudo mechaników. Oddałem do nich auto na kilka dni odebrałem z połamana atrapa grillem silnika i nagle silnik miał zmienioną charakterystykę pracy po wizycie u nich ( auto kopciło i dymiło według nich tak już było ) Właściciel szef tego serwisu Tomasz Galisz jest nie miły nie ma podejścia żadnego do klienta.

Łukasz

Zdecydowanie nie polecam FHU Tomasz Galisz, trzymajcie się jak najdalej od tego serwisu, podczas prostej wymiany filtra kabiny doprowadzili poprzez złe zamontowanie osłony do zalania samochodu, szkolny błąd zrobiony przez niedoświadczonego mechanika, cały problem w tym, ze nijak nie poczuwają się do odpowiedzialności, co oczywiste sprawa kończy się w sądzie (paragon, kilka zdjęć i film podczas rozbierania zalanego samochodu - zwłaszcza mokrego filtra kabiny w zupełności powinny wystarczyć, żeby wywalczyć wymianę całego środka samochodu).

Zostaw opinię o Gala Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Galisz - Jastrzębie-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gala Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Galisz