Dobrzeń Wielki

Opinie o Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Pielęgniarek Trzeciej Reguły św. Francisz

Inna

Witam. Pracowałam w DPS ie w Dobrzeniu niedługo,ale zdecydowanie to wystarczyło żeby zauważyć ile rzeczy jest nie tak. Za mało personelu, za dużo mieszkańców,pojedyncze dyżury nocne,niskie zarobki, duża odpowiedzialność.Zupełny brak szacunku Siostry Dyrektor do swojego personelu. Ośmieliłabym się użyć słowa mobbing.

zdziś

praca w DPS w Dobrzeniu i w każdym innym takim ośrodku jest bardzo trudna, a jeszcze trudniejsza, gdy pracodawca jest nieżyczliwy, rygorystyczny, zamiast wprowadzać atmosferę dobroci i życzliwości. I to jeszcze osoba zakonna która powinna być chodzącą dobrocią.

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Pielęgniarek Trzeciej Reguły św. Francisz - Dobrzeń Wielki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Pielęgniarek Trzeciej Reguły św. Francisz