Pomocna Dłoń Grażyna Leszka

Stara kiszewa

Opinie o Pomocna Dłoń Grażyna Leszka

warek

Leszka kombinuje, by jak najwiecej sobie wepchac w kieszen. Pracownik ma napchac twj firmie kieszenie, a sam znaczy tyle co nic. ODRADZAM. ODRADZAM. ODRADZAM, OSZUSTKA

anastazja

FIRMA JAK KAZDA INNA , MALO SIE INTERESUJE ,WLASCIWIE NIC ICH NIE OBCHODZI ,PRACA RACZEJ NIE LEGALANA BEZ DRUKU A1, I KARTY EKUZ ,CO POTWIERDZA LEGALNOSC ,WYPLATA RZEDU 1000 EUR,ZA DUZO POSREDNIKOW , A JAK NAJMNIEJ DLA PRACOWNIKA,UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE ,SMIECH NA SALI

Zostaw opinię o Pomocna Dłoń Grażyna Leszka - Stara kiszewa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pomocna Dłoń Grażyna Leszka