Opinie o Margomed Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Margomed Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Margomed Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Margomed Sp. z o.o. w Lublin

SzczeraPrawda

Witam. Pracowałem w tej firmie i z całego serca ją odradzam. Magazyn stoi zapchany towarem, nie potrafią go sprzedać, a Kierownictwo/Dyrekcja w oczy obiecuje podwyżki, po czym szybko wychodzi na jaw, że to były obiecanki cacanki. To nie jest nawet zespół, to zlepek ludzi, którzy trafiają tu z przypadku, bo mają obiecywane złote góry. Szkolenia? Będą obiecane, na pewno nie zostaną zrealizowane. BHP łamane nagminnie (np. brak uprawnień na wózki widłowe, brak uprawnień do sterylizacji). Pracowników zmusza się do dźwigania, wożenia cięzkich rzeczy, które powinny być przewożone mechanicznie. Pretensje ze strony zarządu, dyrekcji, kierownictwa, biura są na porządku dziennym. Nie potrafią się zachować i parę osób używa nieparlamentarnych słów w kierunku pracowników np. p (co podchodzi nawet pod (usunięte przez administratora)). Zarówno dział produkcji oraz magazyn są w BARDZO ZŁYM stanie. Nikt niczego nie wie, nie ma komunikacji. Kłótnie między sobą. Planowanie produkcji, dostaw, wysyłek nie jest w ogóle poukładane. W kwestiach technicznych tam są jeszcze lata 70-te. A stroszą pióra, że będzie firma na skalę europejską. Nie ma żadnych systemów informatycznych, działa się nawet na pirackim wordzie. Jeżeli ktoś myśli, że w tej firmie się rozwinie, albo dostanie duże pieniądze, niech natychmiast o tym zapomni. Ludzie widząc ten bajzel rezygnują po kilku dniach, tygodniach, maksymalnie dwóch miesiącach. Wszelkie uwagi, by coś poprawić, ulepszyć są natychmiastowo zamiatane pod dywan. Dobrych pracowników nie traktuje się poważnie, ignoruje się ich. Parę osób z kierownictwa jest w stanie za własną premię wykorzystać cię i nawymyślać takich głupot, że potem będziesz odczuwać tego skutki. W skrócie: (usunięte przez administratora) - mentalne i fizyczne.

@Aga

Czy firma zmieniła nazwę może?

dla niezadowlonych Pensja na czas Praca w lubelskim nie ma firma sie zmienia Jest nowy właściciel Jest duża szansa na pozytywne zmiany Obecnie cieszę się, że mam pracę. Idą święta więc liczę, że będą dodatki świąteczne.

Kaja

To może chociaż podwyżki inflacyjne lub awanse? A na opiekę medyczną można liczyć lub ubezpieczenie dodatkowe dla pracownika?

Rysiu Nowy wpis

Czy za posiadanie uprawnień na wózki można w firmie więcej zarobić, czy magazynierzy zarabiają wszyscy podobnie. Szukają teraz ludzi na magazyn, i tak się zastanawiam jak odbierać to że piszą, że są mile widziane. Coś tu pisaliście o nieprzestrzeganiu bhp, i że cięzko zarobić dobrą kasę, nadal taki stan rzeczy się utrzymuje?

Aldona Nowy wpis

Szukają operatora sterylizatora. Patrzę na ofertę pracy i w sumie nie wymienili za dużo benefitów... Możecie coś napisać na ich temat? Dostajecie jakieś dofinansowanie do wczasów na przykład? :)

SzczeraPrawda

Antośka
@SzczeraPrawda

Trochę te zmuszanie dźwigania ciężkich ciężarów mnie zaniepokoiło, powiesz ile tak kg trzeba nosić? A co do tych podwyżek, to nawet inflacyjnych nie ma?

Nadzieja
@SzczeraPrawda

Że wszystkim się zgadzam, bo 14 lat pracowałam w tej firmie. Na własnej skórze odczułam wszystkie przykłady opisane wyżej. (usunięte przez administratora), brak szacunku do pracowników, obarczenie ich problemami firmy. Otwarta pogarda do pracownika na porządku dziennym.

@SzczeraPrawda

A możesz powiedzieć jeszcze w jaki sposób się okazało, że te obietnice podwyżki to były obiecanki cacanki? Po co w ogóle obiecywać skoro nie zamierza się tego wprowadzić? Tutaj pojawia się kolejne pytanie, na ile można liczyć w takim razie (podasz może widełki, w tym na start?) i czy w poprzednich latach faktycznie były podwyżki czy podobnie jak w tym roku niestety?

Niezależne to od stanowiska? ogólnikowo to ujmujesz i nie wiem co o tym teraz myśleć a właśnie operator sterylizatora jest poszukiwany. co nie tak według Ciebie może być na tej umowie ze stawka do 4,600 zł? i czy od kolejnego roku jakoś ona sama wzrośnie?

nicola

nie tak jest to ze na rozmowie masz przykladowe 4600 a na umowie 2400 reszte wyplaca ci jesli nic nie przeskrobiesz ,znisczysz ,uszkodzisz ,albo nieumyslnie zbobisz, wiec nastaw sie na te 2400 to dostaniesz bo wiecej to wedlug widzi misie kierownika

@nicola

Czyli resztę wynagrodzenia, pracownik dostaje pod przysłowiowym stołem, tak? Na stanowisku operatora łatwo coś uszkodzić, oczywiście niecelowo? Czyli ta pensja jest ucinana trochę na wyrost? No nie za fajnie to wygląda. Jest przynajmniej tutaj jakiś dobry socjal lub Benefity? Domyślam się jaka będzie odpowiedź, ale może w grę wchodzą premię np. kwartalne czy uznaniowe? Teraz jak minimalna idzie do góry to chyba planują jakieś podwyżki?

Jolcia

Pracowałem na zasypie. Magazynowy kierownik porażka, nic nie umie poza lataniem na zebrania. (usunięte przez administratora) przy rozmowach kwalifikacyjnych. Na pakowni nieprzyjemny kierownik z metodami rodem z (usunięte przez administratora). Magazyn wypchany. Żyją chyba z kredytów. Te umowy to wał. Wpiszą np. 3200 i jeszcze mówią że dostaniesz do tego premię. Premia wyrównują do minimalnej albo innej pensji. Pójście na urlop też ucięcie z kasy. O bonusach i jakichś dodatkach możecie zapomnieć. Najlepiej mają biura, kadry i księgowości im wszystko wolne i dostają co chcą i niektóre działy z biura poniżają ludzi.

@Jolcia

Otóż to, masz w 100% racji, pracowałam na pakowni, dramat to mało powiedziane... żeby dostać umowę o pracę to musisz podpierdzielac innych, latać do biura, przychodzić w weekendy i święta, a i tak na końcu Ci powie, że jak będziesz tak dalej robił to dostaniesz i podsunie zleceniowke do podpisania. (usunięte przez administratora)

@Aga

To w ogóle ktoś w tym miejscu ma umowę o pracę? Czy raczej wszyscy na zleceniu? Poza tym, jeśli przychodzi się do pracy w weekendy i święta, to można liczyć na jakąś ekstra stawkę za te dni? :) Czy raczej dostaje się tyle samo, co od poniedziałku do piątku? Myślę nad złożeniem aplikacji, dlatego tak pytam.

Ada
@Aga

Jest jakiś pakiet socjalny?

Aga

Czyli nie ma pieniędzy na Święta?

@Aga

Kiedyś dawali na święta po 100zl, później przestali. Teraz to nie wiem, na szczęście już tam nie pracuje.

Bianka
@Jolcia

No ale czemu obcinają jak idziesz na urlop bo tego nie rozumiem… No na przykład teraz były święta. To nic nie dostaliście ?

Aga Nowy wpis
@Aga

Czy firma zmieniła nazwę może?

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu w jakich godzinach pracuje? Wszedłem w ogłoszenie to było podane dwie zmiany, ranna i popołudniowa pewnie? Ciekawe, czy nocki się zdarzają w ogóle, tak jak miałem w innym zakładzie raz.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Margomed Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Technolog Wtrysku i Wytłaczania z zadaniami Technologa Pakowni i Montażu w firmie produkującej jednorazowy sprzęt medyczny powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Hej.. dziwne tu są te opinie negatywne ale wiem że czesto też może pisać to konkurencja więc wolę dopytać. Jak to wygląda na listopad? Widzę że w marcu szukali jeszcze nawet tutaj i podawali maila, teraz szukają tez na operatora i kusi oferta ale tutaj znowu ludzie piszą że niezbyt są zadowoleni.. czy coś się pod koniec roku zmieniło ? Może ktoś zaktualizuje te informacje ?

Kandy

Właśnie może ktoś z aktualizuje informacje, czy zmienił się właściciel? Jest jakiś pakiet socjalny?

twójbyły
@Kandy

Na święta były dodatki, ale dla tych co nie chodzą na l4... z jednej storny logiczne bo sprawiedliwe względem ludzi pracujących tam. Na magazynie towaru sporo, ale magazynierzy mówią że towar jedzie . Z nowym właścicielem poszły roszady po stanowiskach i widać nadzieję, na pewno pracownicy wiedzą więcej gdzie jest obecnie firmia i co planuje. Czasem nie wiadomo kto jest kogo kierownikiem ale nie wiem jak to opisać inaczej. Pracowałem tam kilkanaście miesięcy, nikt nie chodził w weekendy i święta do pracy ( chyba że 4 brygadówka ale święta są wolne) , a godziny rozliczne były normalnie... odszedłem bo od 2023 stycznia miał być nowy regulamin, a ciągle słychać że związki zawodowe go blokują i dla tego te niskie podstawy są na umowach. Wynagrodzenia jak inni pracownicy mówili były w sumie tak jak w innych firmach produkcyjnych , wiadomo czasem na stanowisku większe czasem mniejsze. mi nigdy nie ucięto wypłaty pomimo bubla wyprodukowanego przeze mnie. Pracownicy są pomocni dla siebie, nie miałem złych sytuacji. Biuro ciężko powiedzieć nie widziałem prócz kadr. Jak na Lublin szału nie ma ale tragedii też nie, mam nową pracę i twierdzę wszędzie tak samo...

@twójbyły

A jak jest teraz? W jakim systemie pracujecie? Weekendy są wolne?

Mira

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko ślusarz - narzędziowiec form wtryskowych. Widzę, że nie jest to praca zmianowa. W takim razie, od której do której się tutaj pracuje? W ogłoszeniu wspomniano o konkurencyjnym wynagrodzeniu uzależnionym od posiadanych umiejętności. Dobrze byłoby poznać widełki zarobków. Czy jest to możliwe? :):

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Margomed Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

W.

Hahaha żebyś się nie przeliczył ????

Justyna

Czemu jest nowy właściciel? Co się stało z poprzednim? No i ile wynosi pensja? Dasz znać?

@Justyna

Nie nowy właściciel tylko nowy prezes, poprzedni odszedł po niespełna roku

Hej
@W.

Czy jest jakiś social? Tzn dodatki na świeta i na urlopy?

Kaja

Elka

Ktoś napisał, że jest duża szansa na pozytywne zmiany przez zmianę prezesa - coś z tego wyszło? Tak pytam bo widziałam u nich ofertę pracy na szlifierza i chciałam podesłać tacie. Jest umowa o pracę co mnie cieszy. Ale nie podali stawki, liczę że coś podpowiecie. A no i praca zmianowa, a czy często zdarzają się nadgodziny?

Gość 1

Witam chciałbym się dowiedzieć czy przyjmują teraz do pracy na taśmę? Jakie są warunki? Czy warto tam iść?

@Gość 1

Jeśli lubisz kiedy szef Cię poniewiera, nie ma do Ciebie szacunku, chcesz pracować za marne grosze i jesteś osobą autodestrukcyjną to jak najbardziej polecam prace w tym miejscu :)

@Aga

A jak teraz sytuacja wygląda w zakładzie? Co ile są podwyżki? Wszystko wróciło do normy?

Karolcia
@Aga

Aż tak źle? A jak z atmosferą pomiędzy pracownikami, tak samo podcinają sobie skrzydła na każdym kroku, czy jednak przy takiej słabej komunikacji z szefostwem jakoś siebie wspierają? Czy chociaż wynagrodzenie jakoś te zachowanie przełożonych rekompensuje?

Alexis

Orientuje się ktoś czy firma prowadzi jakiekolwiek praktyki dla studentów?

Grzegorz Gremlas

Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane pracą osoby, które pracowały w firmie na wytłaczarkach!!! Firma produkująca oświetlenie poszukuje pracowników do pracy przy wytłaczaniu. Chętnych proszę o kontakt na adres: gg@lumotubo.pl

Renata

Czyli z tych kłopotów poważnych chyba wyszliście jako tako zwycięsko? Dopiero co był nabór na kierownika narzędziowni, więc produkcja idzie, widzę. Ale tak się zastanawiam, że była ta opisywana w prasie kontrola PIP, a po niej tutaj dalej nieciekawie pisaliście o warunkach przy pakowaniu rurek...

A

Witam. Ktoś się zwolnił z pracy, ktoś zatrudnił??? Powody??

Olga

A dlaczego Cię to niby tak interesuje? Prowadzisz jakąś ewidencję czy co? :D

@a
@Olga

Tak????

@A

Pracowałam. Praca sama w sobie nie była zła jeśli masz formę fizyczna, 8h na nogach non stop w ruchu, ale te warunki... W zimie zimno, brak ogrzewania, zestawy były pakowane w zimowych rękawiczkach. Lato gorąco, klimatyzacja włączana tylko w trakcie jakiś kontroli, a tak to nawet wiatraków nie dawali, każdy brał swój prywatny żeby w miarę funkcjonować. Wieczne awarie maszyn, wypadki w pracy- poparzone icpoucinane palce i wsyzstko zamiatane pod dywan po ugadaniu z pracownikiem w biurze żebynie zglaszal wypadku. Maszyny w stanie tragicznym, noże i wszystko na wierzchu, żeby cokolwiek było naprawione trzeba szukać mechaników po całej firmie, telefonów nigdy nie odbierają. Palety na pudełka brudne, w mysich i nie tylko odchodach, pełno pająków, pajeczyn. Zestawy medyczne które trafiają do szpitali leżą na podłodze, są deptane, kopane, wyciągane ze (usunięte przez administratora) i pakowane ponownie z "dmuchnieciem" na nie żeby nie było w miarę paprochów. Zero zabezpieczeń bhp, tylko podczas kontroli czy sanepidu kazano przestrzegać zasad, noszenie czepków, fartuchów itp. Oczywiście przerwy masz 15 minut a spróbuj buc dłużej to zaraz wielce szefowa Anna P. córka szefa, bez pomysłu na firmę tak poza tematem (tylko objęła firmę i już problemy, a zganiaja na pandemii haha) Sprobuj iść na zwolnienie to zaraz dostaniesz wypowiedzenie z pracy. Umowa o pracę? Tylko jak będziesz przychodzić na "nieobowiązkowe soboty i święta" i będziesz się podlizywać i podpierdzielac innych pracowników, inaczej zapomnij, tylko zleceniówka. Zero makijażu, paznokci nie możesz pomalować, koczyki itp muszą być zdjęte, nie mozesz miec telefonu, bo przeszkadzalo to jednej osobie i zrobili z tego wielkie halo, nawet nie możesz zrobić kresek na oczach! Ogólnie nie polecam tej firmy, współpracownicy to wylęgarnia plotek, nie możesz zaufać ani wierzyć nikomu, każdy byle dla siebie. Papier w WC czy kawa w kuchni? Zapomnij, pracownicy wynoszą co tylko się da, wypłaty marne, najniższa krajowa. Jeśli chodzi o akord- musisz spakować ileś tam pudeł zestawów, pojemników na mocz, strsykawek itp żeby zarobić jak człowiek. Koszty? 54gr za pudełko (200 sztuk zestawów do kroplówek czy transfuzji krwi) Strzykawki 100ml gdzie jedna kosztuje w sklepie około 6zl miałaś płacone za karton gdzie masz 45 sztuk 33grosze Mniejsze strzykawki pakowane w kartony zbiorcze, pojemniki na mocz pakowane jak leci, nawet nieukladane w kartonach, byleby się zamknął. Bardzo częste braki zestawów do pakowania i wtedy składasz zaciskacz, trójnik lub inne badziewie i masz płatne za kg, ile? Grosze! Ogólnie na wypłacie wyciągniesz koło 3tys jeśli zapier.alasz i przychodzisz w soboty I święta. Sale do pakowania pojemnika lub tzw przedłużacza czy strzykawek, są tak małe, że ledwo możesz się obrócić a jeszcze w międzyczasie oklejaj kartony kilkoma etykietami, bo firmie szkoda kilku zł na kartony już z opisanym nadrukiem. Co do kartonów? Wieczne braki, mimo, że na magazynie dawno złożone zamówienie, to przecież zapominają zamówić, bo w biurze mają ciekawsze zajęcia min. picie kawy czy obrabianie 4 liter pracownikom. Ogólnie jak jeszcze Margol trzymał wszystko w garści to firma jako tako funkcjonowała, ale odkąd córeczka przejęła stery to totalna porażka. Ludzie odchodzą z pracy po kilkunastu latach pracy tam, bo nie wytrzymują psychicznie, jeśli chodzi o montowanie zestawów kobiety robią to ręcznie i żeby zrobić w miarę dużo zestawów i zarobić na chleb, często przychodzą nawet do pracy o 3 w nocy i zostają do godziny 16/17. W szatni masz również łazienki, jest ich 8 z czego działają dwie. Prysznice tylko z pozoru, bo nie działają, przez szatnie wychodzisz na korytarz główny gdzie możesz przeciskać się między pojemnikami z estawami itp bo przecież nie ma miejsc żeby to gdzieś poustawiać. Braki w czepkach , jednorazowe są tylko z nazwy, a pracownicy chodzą w nich tydzień jak nie dłużej, bo nowych nie ma, a jak są to zaraz skazdy chowa do szafli żeby mieć jakiś zapas. Ogólnie firma działa strasznie, Zero pomysłu na rozwinięcie. Stanowczo odradzam pracę tam jeśli chcesz być zdrowym psychicznie i fizycznie.

Byly
@Aga

Trochę racji koleżanka ma , ale te warunki pracy to chyba na starym budynku przy ul. Witosa.

Jolanta
@Byly

A w nowym budynku jak się warunki prezentują w takim razie? Jest różnica?

Daria

Witam. Z tego, co mi wiadomo firma produkuje i ma się całkiem dobrze. Faktycznie mieli chwilowe problemy finansowe, jednak udało im się opanować sytuację. Teraz produkują i sprzedają pełną parą.

Justyna
@Daria

Dzięki za informację, a wiesz może z czego wynikały ich problemy finansowe kiedyś?

Patryk
@Daria

Pełna para dobre sobie... Brakuje rąk do pracy i kasa obniżona. Pracownik po 20 latach pracy ma najniższą.

Ktoś wspomniał, ze zakład się zamknął, ale nie pasuje mi to do reszty komentarzy tutaj. Ktoś coś wie? Wysyłać cv? :D

Iza

Mam pytanie odnośnie pakowania ,jak tam jest ,jak wygląda praca i płaca? Na olx piszą ,że wynagrodzenie akordowe ,to się w ogóle opłaca?

A

Witam. Czy to prawda że nie płacą wypłaty na czas??? Jak duże są opóźnienia???

Zuza
@A

Jak wygląda sytuacja po przeniesieniu do nowego zakładu? Czy laboratorium chodzi też na nocne zmiany?

Byłyprac.
@A

Kilkudniowe - na razie bo firma na równi pochyłej stacza się coraz szybciej w kierunku bankructwa

Sylwia
@Byłyprac.

A z czego wynika to staczanie? Ludzi widzę szukają to o co chodzi tak naprawdę? Czy były jakieś zwolnienia?

Jugi
@A

To prawda, wypłaty notorycznie się spóźniają po kilka dni. Na umowie widnieje do 10tego, same wyplaty przychodzą 3/4/5 dni później.

Aksa
@Jugi

W jakim systemie pracujecie? Ludzi poszukują to chyba robota jest?

Renata
@Zuza

Niektórzy tu bankructwo obwieszczają, a Ty piszesz o przeniesieniu do nowego zakładu. To chyba bardziej wygląda na postęp?

N
@Renata

Nie cały rok na nowym miejscu. Firma zamknięta, prąd wyłączony, wypłat nie ma już 2 miesiąca.

@N

Zamknięta? To ludzie pracy nowej już szukają? Mówili kiedy wypłaty będą?

@Ewa

Czy produkcja ruszyła?

@XY

Ja nie mam pojęcia ale przyznam, że też chciałabym się dowiedzieć. Jeśli nie to może po okresie wakacyjnym to ruszy? Orientuje się ktoś w ogóle co u nich na dzień dzisiejszy słychać?

L

Pracowałem kilka miesięcy i nie polecam. Na wtryskowni system 4 brygadowy po 3 operatorów na zmainie i kazdt ma do obrobienia po 6 wtryskarek.Niedziela praca po 12 godzin , niektórzy robia po 16 i jeszcze sie z tego ciesza bo wezma ze 2300 xh smiech na sali. Operator jest od wszystkiego , jak cos idzie nie tak to trzeba sie samemu bolcowac zmieniac formy itp bo firmy nie stac na to żeby zatrudnic TECHNOLOGA PRODUKCJI. Albo wgl nie wie kto to jest technolog. Wiec wytłumacze : Technolog produkcji zajmuje sie ustawianiem procesu wtryskowego i analizą problemow i błedów , a operator jest od odbierania gotowych wyrobow, a nie od bolcowania sie z wtryskarka bo cos nie tak idzie . A pani kierowniczce tego zakładu radziłbym sie zainteresowac jak wygląda podzial obowiązkow w podobnych zakladach.

M
@L

W takim razie czym zajmuje się operator koparki? Stoi i patrzy, czy obsługuje koparkę? To o czym piszesz to nie kto inny, jak pakowacz a nie operator wtryskarki. Operator przynajmniej podstawy obsługi maszyny powinien mieć.

Worker

Nie warto zawracać sobie głowy, nikt tam nie szanuje pracowników i to niezależnie na jakim dziale jest zatrudniony; na pakowni i produkcji głodowa stawka akordowa, na którą na prawdę trzeba się naharować, a i tak zarobi się marne grosze. Kierowcy tak samo, tacho sto lat za murzynami, a przecież na tarczkach można łatwo oszukać, z czego przecież żal nie skorzystać... Obiecują złote góry, a jak przychodzi co do czego to są nie góry, a gó... Polecam z całego serca każdemu, kto lubi się zamęczać za marny grosz. (usunięte przez administratora).

Zigi
@Worker

Czy jest ciągłość produkcji? Czy są przestaje produkcyjne?

Były
@Zigi

Przestoje są. Wtedy płacą całe 6 zł za godzinę

Zaksa
@Worker

Jak jest w kontroli jakości?

Asia
@Worker

Pakowaczka/obsługa urządzeń pakujących-pisze,ze praca na 2zmiany od poniedziałku do piątku . Jak to wygląda po ile godzin się pracuje?

Karla
@Worker

W jakim systemie pracuje teraz laboratorium?

Asia
@Były

Cześć jak się pracuje w nowym zakładzie?

On
@Worker

Jak produkcja pracuje w jakim systemie? W soboty i niedzielę też pracujecie?

Marti

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Margomed Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Margomed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Margomed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Margomed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Margomed Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Wincentego Witosa 38
    20-315 Lublin