Opinie o DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. o rekrutacji.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. w Wołomin

Free

Paradoksem firmy jest to że do pracy zatrudniani są ludzie nie mający pojęcia o chemii częstą sytuacją było ze aparatowy tłumaczył mistrzowi co sie dzieje! Porażka!!!

franek

Magazyniera na razie nie szukają @yt ale są inne oferty u nich na stronie internetowej. Jeśli masz jakieś wykształcenie techniczne nawet średnie to można załapać się na elektryka czy mechanika a jak wyższe z chemii to i mistrza produkcji szukają

Taa

Żeby u nich pracować trzeba najpierw nauczyć się pisać...

ja też pracownik

Uczestniczyłem w ćwiczeniach ratowniczych w zakładzie. Wielki szacunek dla kolegów i strażaków.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka zarządu w firmie DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

NIC NA ŚWIETA... W TYM ROKU REKORDOWE DOCHODY... JAK CO ROKU... NIC!!

xyz

Byłem tam zatrudniony na okresie próbnym i sam zrezygnowałem. Firma dno... Beznadziejna atmosfera, ciężka i niebezpieczna praca, niewysokie zarobki. Nie polecam nikomu !!!!!!

so true...

Djchem to zaawansowane technologie, podpisywane intratne umowy z zagranicznymi i polskimi firmami.To wszystko prawda. Jednak pod tą piękną otoczką kryje się pracodawca który nie szanuje pracownika ani jego czasu wolnego. Owszem oferuje umowę o prace, co w dzisiejszych czasach znaczy wiele. Stawka na umowie nie jest za wysoka, na całość wynagrodzenia składają sie różnego rodzaju dodatki i premie uznaniowe. Czyli nigdy nie wiesz ile dostaniesz, jest to czystą loterią i prawdopodobnie widzi mi się osób przydzielających premie. Bardzo łatwo za to stracić premie w ramach kary.... W zamian oczekuje się od pracownika pracy w nadgodzinach za które nie wypłacają pieniędzy a oddają wolne gdy im to pasuje. Bardzo źle widziane są zwolnienia lekarskie czy tzw dni wolne na żądanie. Na halach pojawia sie coraz więcej kamer, oficjalnie w celu zwiększenia bezpieczeństwa a tak naprawdę jest to pełna inwigilacja pracownika. Praca w trybie zmianowym czyli jak Ci wypadnie tak pracujesz : nocne zmiany, weekendy, święta. Pracownicy na halach mają styczność z "cięzką" chemią, która jest niebezpieczna dla człowieka bez odpowiedniego ubioru. Pracodawca zapewnia odpowiednie kombinezony, przydział to 3 sztuki kombinezonu na miesiąc. Na takim kombinezonie widnieje informacja, ze po jednorazowym użyciu należy go wyrzucić lub wyprać. W tej światowej firmie nie robi się ani jednego ani drugiego. Zostawiasz kombinezon w szatni a na następnej zmianie znowu zakładasz. Maski z filtrami są wspólne dla pracowników, czyli zakładasz maskę po innym pracowniku. Tak właśnie dba się o bezpieczeństwo w Djchem'ie. Praca dla osób mocno zdesperowanych, którym nie przeszkadza łamanie praw pracownika i brak poszanowania u pracodawcy.

hipcio
@so true...

To niestety prawda.

Paula

Czytalem w Przemysle Chemicznym ze w USA ma powstać jedyna na swiecie technologia syntezy DEHA metoda enzymatyczna z azeotropowaniem etanolu. Poza tym ja zajmuje się bardziej ambitnymi rzeczami-biomateriałami. Mysle ze prezes mogl się bardziej postarać i wybudować lepsze laboratorium a nie takie które jest zawalone tylko chromatografami, czyli kopiuj-wklej

Docent

Paula mylisz się. USA posiada przestarzałą technologię syntezy enzymatycznej DEHYY. DJCHEM opracował technologię z wykorzystaniem nanocząsteczek w przedziale 1,5 - 100 nm. Dzięki nanotechnologii powstaje produkt super jakości z niespotykaną wydajnością. DJCHEM czeka na ostatnią chwilę z uruchomieniem produkcji nową technologią aby stać się monopolistą na rynku światowym. To wszystko dzięki naszemu jak Ty to nazywasz "kantorkowi" i zaangażowaniu ludzi ze średnim wykształceniem. Ciekaw jestem jakie technologie Ty opracowujesz po swoim doktoracie.

new

Paula Twoja wiedza o firmie jak i o syntezie organicznej jest taka sama jak Twoja wiedza o ortografii. Skończ dyskusje przegrywie źyciowy. Wracaj do szarego, poniźej przeciętnego życia i nie próbuj być kimś kim chciałbyś być w internecie.

@new

DJCHEM to zenująca firma. Wszystkie wysokie stanowiska mają w tej firmie osoby z wyksztalceniem nie wyższym ale srednim. Poza tym DJCHEM może upaść lub dużo stracic bo w USA w przyszlym roku ma być zbudowana instalacja DEHY w której N-tlenek otrzymuje się z trietyloaminy i nadtlenku wodoru nie katalitycznie ale enzymatycznie i produkt nie jest zanieczyszczony. Ma być to linia o wydajności 6000 tys ton rocznie. Poza tym nie będzie tam procesu pirolizy w której wydziela się etylen a ma być azeotropowany etanol

antypaula

Paula. Widać,że twoja wiedza o DJCHEM jest zerowa. Taka sama jest na temat prowadzonych badań. Jeśli chcesz już coś pisać, to pisz, ale najpierw zapoznaj się z tematem. Jeśli jesteś tak wybitnym chemikiem jak krytykiem to zgłoś się do DJCHEMu to sprawdzą twoją wiedzę i umiejętności.

@antypaula

sam jestem po doktoracie z syntezy organicznej i mam na pewno o niebo większą wiedzę chemiczna niż ktokolwiek w tej firmiw

antypaula

Ciekawy jest twój wpis. Zadam Ci pytanie. Dlaczego opracowywane tam nowe technologie, w tym małym kantorku cieszą się takim zainteresowaniem światowych koncernów chemicznych? Paula może coś więcej napiszesz na temat prowadzonych w tym kantorku badaniach?

@antypaula

A co i kiedy zostało tam opracowane, owszem kiedyś przez prezesa i jednego pana z którym ich drogi się rozeszly. Teraz tam naprawdę jest tam sama masowa produkcja, chemik nie ma tam co szukac. Wrzucanie probek na chromatograf to nie jest żadna chemia

ktos

Najgorszy w tej firmie jest szef produkcji Marek W, osoba która kompletnie na niczym się nie zna a upowaznia się do wystawiania oceny innym. Zenujaca osoba, która nic nie wnosi i nic nie robi w tym zakładzie. Najwidooczniej ma jakies układy z prezesura tego zakładu, inaczej nikt by go nie trzymal

jaro

staram się o prace na stanowisko aparatowy ,jakie pieniądze można zarobić

Doxik

Do dobra i uczciwa firma. Dobra kadra, dobrzy pracownicy i dobra atmosfera w pracy. Motywujący system płacowy. Wielka dbałość o bezpieczeństwo. Ogromna wiedza Prezesa.

panna zasada

a napiszcie mi szanowni użytkownicy jak jest z bezpieczeństwem i ogólnie przestrzeganiem bhp w firmie? robiłam już różne rzeczy w branży takiej w różnych zakładach i z niektórych musiała odejść bo nie dbali o zdrowie pracownika w kontekście długoterminowym, a i wypadki się zdarzały. możecie napisać jak jest w przypadku DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A ?

paula

tam nie ma zadnych laboratoriów tylko malutkie laboratorium kantorek w którym prowadzi się si etylko kontrole jakosci

ate

Jak jest teraz nie wiem, ale 14 lat temu było nieciekawie i nieprzyjemnie (O szczegółach nie chcę pisać). Ostatecznie miło wspominam dzień, kiedy się firma ze mną rozstała. Ale znam opinie od kolegów z tamtych lat, kiedy tam byłem. Wypowiadają się że jest jeszcze gorzej. Nigdy więcej DJChem!!!. Omijajcie to miejsce z daleka.

@ate

Słuchaj "pieniaczu" 14 lat temu DJCHEM było jeszcze w budowie , a budowały Go zlikwidowane już firma z Pionek i Białegostoku. Mogłeś pracować tylko jako cieć lub kopałeś rowy. Więc wara od DJCHEM-u. Dobrze , że cię wywalili. A twoje informacje od kolegów z tamtych lat , z którymi ponoć pracowałeś to oszustwo.Ci co pracują ponad 12 lat są na wysokich stanowiskach. Zmień więc stronę oszczerco.

tik tak

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w DJ Chemicals. Wrażenia bardzo pozytywne. Nie będę rzucać kwotami co i jak, zaproponowano mi umowę o pracę. Po za tym jak idziesz tam to przechodzisz szereg szkoleń, prowadzi Cię technolog który bierze za szkolenie kasę więc jest w jego interesie żeby przekazać Tobie wiedzę. Pracowałam w innych firmach i muszę przyznać że dbałość o bezpieczeństwo jest bardzo wysokie. Dwa komplety odzieży ochronnej, własna pralnia (zakaz wynoszenia ubrań roboczych do prania w domu), zakaz używania telefonów komórkowych na terenie zakładu. Jeżeli jakieś chemikalia się wyleją to trzeba to zgłosić i nie ma ukrywania bo jest pełen monitoring. A to co się wyleje jest neutralizowane inną substancją. Co do smrodu...to Ci co się wypowiadają to chyba nie mieli do czynienia wcześniej z chemią. Rzeczywiście w fabryce "śmierdzi", ale czemu się dziwić... muszę przyznać że nie jest to jakiś intensywny świeży smród chemikaliów. Jak wejdziesz do czyjegoś domu to też jest charakterystyczny zapach, podobnie jak wejdziesz do laboratorium czy na warsztat samochodowy tam też śmierdzi. Wyrazy uznania dla właściciela, od dwóch lat nie rozmawiałam z człowiekiem który ma wiedzę na tak wysokim poziomie. Po za tym widać duży wkład intelektualny w to co stworzył. Reszta wyszłaby w "praniu", jak zdecydowałabym się tam pracować.

lew

Pracowalem tam dorywczo nie bylo zle. Chcesz pracowac trzeba sie przyzwyczaic. W kazdej firmie zawsze cos komus nie pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. - Wołomin

• Jak się pracuje w DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.?

DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.

DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.